055-9705-269

הדברת ג'וקים בחיפה

העיר חיפה לא חסינה בפני החרקים הללו בדיוק כמו כל עיר אחרת בישראל – ג'וקים (תיקנים). מדובר על חרקים מהסוג המגעיל והדוחה מכולם עם אסוציאציות ישירות על לכלוך, זוהמה וביוב. הם גם  מפיצי זיהומים ומחלות שמסוכנים לקשישים ותינוקות ולכן אין מי ש"אוהב" אותם. ג'וקים מעלים בנו מיד את הרצון לחסל אותם כאילו מדובר על מלחמת אלף שנים בין בני האדם והג'וקים. הפתרון הכי יעיל הוא באמצעות הדברת ג'וקים בחיפה ע"י חברת הדברות מקצועית.

הדברת ג'וקים בחיפה

מדוע אנו נתקלים בג'וקים בבית שלנו?

אנו ניתקל בג'וקים בבית שלנו לרוב בשעות החשיכה או הלילה כיוון שהם מעדיפים להתחבא בשעות היום ולצאת למבצעי לילה לאיסוף מזון ( בעיקרון מכל סוג, הם לא בררנים במיוחד) וכיוון שהם קטנטנים (2-4 ס"מ לכל היותר) ובעלי יכולת לעופף מנקודה לנקודה (רובם), אז המגע איתם מגיע כמעט תמיד בהפתעה בהרף עין מאחורי דלת או רהיט או בזיהוי התעופפות שלהם מולנו.

הם לא תוקפניים ומגיעים רק לחפש מזון אבל הם גועליים ומלכלכים את הבית ולכן אנו לא רוצים אותם אצלנו. זאת הסיבה שבכל בית בארץ יש פליט (תרסיס) נגד ג'וקים אבל מדובר על תרסיס ממוקד בג'וק אחד ולא בכל המשפחה או החברים שלו שמתחבאים כנראה מאחורי אחד הרהיטים או בביוב שמתחבר אל הבית בכמה יציאות. את אלו נחסל רק באמצעות ריסוס נגד ג'וקים בחיפה של חברת הדברה.

כיצד מבצעים הדברת ג'וקים בחיפה?

במידה ואיתרתם ג'וקים בבית שלכם אתם חייבים להזמין שירותי חברה שמבצעת הדברת ג'וקים בחיפה כדי לאתר את המקור של הג'וקים שמגיעים לבית ולבצע ריסוס נגד ג'וקים בכל הבית שלכם.

מומלץ לבצע ריסוס נגד ג'וקים בחיפה רק בבית שעבר ניקיון יסודי קודם לכן, כולל שאיבת אבק, שטיפת הרצפה ואפילו ניקיון של כל הרהיטים ומוצרי החשמל. אבק יכול לפגום ביעילות הריסוס ולכן כדאי שהבית יהיה נקי ומוכן לריסוס עצמו.

לאחר שהכול מוכן מתחילים בביצוע הדברה נגד ג'וקים באמצעות חומר כימי או חומר הדברה ירוקה. לכל אחד יתרונות וחסרונות וכדאי להתייעץ עם חברת ההדברות ששכרתם בטרם תחילת הריסוס כדי לדעת מה עושים ומה הכי נכון עבורכם.

יש מצב שלאחר הריסוס תיאלצו לשהות מחוץ לבית שלכם למשך שעות ארוכות, לעתים 8 שעות או יותר, כדי לא לבוא במגע עם החומר הרעיל. כמו כן ייתכן וגם שבוע או שבועיים לאחר הריסוס תיתקלו בג'וקים בבית. הם יצורים ששורדים ברמה גבוהה וייתכן ויש צורך בביצוע הדברת ג'וקים נוספת אצלכם (ללא תוספת תשלום).

כמה עולה הדברת ג'וקים בחיפה?

חברת הדברות הארץ מבצעת הדברת תיקנים בחיפה החל מ 180 שח בלבד אך חשוב לציין שיש לבדוק את השטח לפני הריסוס ולקבל הצעת מחיר שמותאמת עבורכם על פי הצרכים בביצוע יעיל ואפקטיבי של ההדברה הטובה לכם.

מה מרססים מחיר הדברה כולל אחריות
הדברה של עד שני ביובים ב-180 ₪ עלות כל ביוב נוסף ב-60 ₪
הדברת חדר ב-250 ₪
ריסוס דירת 2-3 חדרים ב-300 ₪
הדברה בדירה 4-5 חדרים ב-350 ₪
הדברה לדירה 6 חדרים ויותר ב-400 ₪
בית פרטי וגינה עד 500 מטר כולל ביובים ב-500 ₪
בית פרטי עם גינה הגדולה מ-500 מטר החל מ-500 ₪

לפרטים נוספים חייגו אלינו: 055-970-5269.

Call Now Button