055-9705-269

הדברת צרעות בתל אביב

אתם מזהים צרעה אחת ואומרים "מלח מים" כמה פעמים ומקווים שהסכנה חלפה לה, אבל אז אתם נתקלים בה שוב ושמים לב שיש עוד ועוד צרעות באזור המגורים שלכם. גם אם לא הבחנתם בקן צרעות עצמו אתם כבר מבינים שאתם ב"סביבה עוינת" של צרעות. כעת אתם חייבים להזמין שרותי הדברת צרעות בתל אביב ע"י חברת הדברה מקצועית.

הדברת צרעות בתל אביב

מדוע חייבים הדברת צרעות בתל אביב על ידי חברת הדברות?

צרעה היא גרסה "משודרגת" של הדבורה. ישנה צרעה מזרחית שמזוהה במקומותינו יותר בתור "דבור" ויש צרעה גרמנית. אלו הנפוצות בישראל כאשר יש זנים רבים נוספים כמובן. המשותף לכולן הוא העובדה שהן גדולות הרבה יותר מדבורה ממוצעת, העוקץ שלהן מכאיב יותר וגם יש להן היכולת לעקוץ מספר פעמים בעת התקפה. על כן במידה וצרעה מרגישה מאוימת על ידכם, אתם חשופים לעקיצות כואבות ומסוכנות.

אם נחזור להתחלה ואתם מבינים שיש בקרבת מקום המגורים שלכם קן צרעות, סביר שלא תמיד תבחינו בו בקלות, כיוון שאם מדובר על צרעה מזרחית (דבור), אז הן מעדיפות בד"כ מקום התמקמות גבוה יחסית כמו במזגנים, צמרות עצים או פינות הגג שלכם. הגישה לא נוחה ואין תרסיס ביתי יעיל למאבק נגדן. צרעות גרמניות מעדיפות דווקא מיקומים נמוכים בקרבת עצים או שיחים ואז הזיהוי שלכם בסביבת הקן מורגש מהר יותר על ידן. לכן פונים לשירותי הדברת צרעות בתל אביב ע"י מדביר מקצועי.

כיצד מבצעים הדברת צרעות בצורה מקצועית?

מדביר צרעות בתל אביב נוקט בדרך כלל באחת משתי אפשרויות של ריסוס צרעות בתל אביב. אלו האפשרויות:

  1. ריסוס של הצרעות עצמן – ריסוס שכזה מדביק למעשה את הצרעות בחומר רעיל שהן מחדירות אל פנים קן הצרעות שלהן ואז כל שאר הצרעות נדבקות ומחוסלות בתוך יממה או שתיים.
  2. ריסוס לאיטום קן צרעות – מבצעים ריסוס נגד צרעות בשעות הלילה, כאשר כל הצרעות ישנות בקן שלהן והריסוס אוטם את הקן. הן לא יכולות לצאת יותר ולכן ימותו בתוך הקן בתוך מספר ימים.

שתי השיטות יעילות ויש מי שיבחרו לשלב את שתיהן יחדיו כדי להבטיח השמדה מוחלטת של קן הצרעות וכל הצרעות הקשורות אליו, בין אם שהו בקן או מחוצה לו בעת הריסוס.

מי מבצע ריסוס נגד צרעות בתל אביב?

אנו בחברת "הדברות הארץ" מבצעים ריסוס נגד צרעות בתל אביב משנת 2009 והענקנו פתרון יעיל של הדברת צרעות בתל אביב לעשרות משפחות לאורך השנים. אנו מקפידים על התאמה של השירות לכל מקרה בפני עצמו כיוון שגודל הקן, מיקומו ותנאי השטח משתנים ממקום למקום.

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר שמותאמת עבורכם: 055-970-5269.

Call Now Button