055-9705-269

הדברת צרעות ברחובות

אחד המעופפים שכולנו חוששים מפניו הוא הצרעה. בין אם מדובר על צרעה מזרחית, זו המזוהה בתור דבור, או צרעה גרמנית, פלכית או אחרת מבין כמה סוגים שיש בישראל, הרי שמדובר על מעופף שיכול לגרום לנזק רב ובעיקר לכאבים במקרה ונעקצים על ידו. כיצד תמצאו קן צרעות בקרבת מקום המגורים שלכם ואיך תוכלו לבצע הדברת צרעות ברחובות – במאמר שלפניכם.

הדברת צרעות ברחובות

מדוע הדברת צרעות ברחובות חשובה?

צרעות הן סוג של "דבורה על סטרואידים", יותר גדולות, חזקות ועוקצניות. לכן קן צרעות בקרבת מקום המגורים שלכם איננו נעים למחייה בלשון המעטה. הסכנה שאותן צרעות יתקפו אתכם כי ירגישו מאוימות היא בסבירות גבוהה ואין ספק שלא מדובר בעקיצה של דבורה. העקיצה יותר חזקה וכואבת ובניגוד לדבורה רגילה, צרעה יכולה לעקוץ מספר פעמים ברצף. על כן חשוב להזמין שירותי הדברת צרעות ברחובות ברגע שמזהים הימצאות של צרעות על בסיס קבוע או מזהים קן צרעות בקרבת מקום המגורים שלכם או בתוכו.

איך מבצעים הדברת צרעות בצורה יעילה?

לא מנסים לטפל בקן צרעות בצורה עצמאית. את זה חשוב להדגיש ראשית כל. מדובר במעופף מהיר וחזק עם עקיצה מכאיבה שיכולה לגרום לאלרגיה קשה ואף למוות במקרים מסוימים ואנו לא מחפשים בעיות. מזמינים חברת הדברת צרעות ברחובות לביצוע המשימה.

במקרים רבים הצרעות יקימו את הקן שלהן על גבי עץ בקרבת הבית שלכם, מאחורי אחד המזגנים או בפינה של הקיר בחיבור עם הגג. בכל המקרים הגישה לקן הצרעות איננה נוחה ודורשת יכולת מקצועית של חברת הדברה.

הפתרון לקן צרעות הוא באמצעות ריסוס. ניתן לבצע ריסוס נגד צרעות ברחובות מסביב לקן עם חומר רעיל שנידבק אליהן והן יחדירו אותו בעצמן אל עומק הקן עצמו ואז הרעל שבו יחסל את כל שאר החברות שלהן במקום או באמצעות ריסוס נגד צרעות ברחובות שיוצר אטימה של כל הקן, מונע מהן לצאת לאגור מזון והן מתות בתוך הקן במספר ימים.

לעתים יוצרים שילוב של שני סוגי הריסוס ולעתים בוחרים באחד מהם, לשיקול מדביר צרעות ברחובות שהזמנתם לביצוע המשימה. בדרך כלל כדי ללכוד את כל הצרעות בתוך הקן מבצעים ריסוס נגד צרעות בלילה כאשר הן ישנות בקן וכולן "נוכחות".

כיצד מזמינים שרותי הדברת צרעות ברחובות?

חשוב להזמין חברת הדברות מנוסה בטיפול בבעיה של צרעות. הדברת צרעות ברחובות דורשת מיומנות ויכולת לבצע פעולה אפקטיבית ומהירה מול קן הצרעות מבלי לסכן אתכם. חברת "הדברות הארץ" פעילה משנת 2009 עם ידע וניסיון רב של מתן מענה לשירות מדביר צרעות ברחובות לעשרות משפחות.
חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר: 055-970-5269.

Call Now Button