055-9705-269

הדברת צרעות בחיפה

כולם מפחדים מצרעות. על כך אין בכלל ספק. מדובר על מעופפת ממשפחת הדבורים עם יכולת לגרום לפגיעה פיזית גבוהה הרבה יותר ביחס לדבורה רגילה, ועל כן החשש הגדול מפניה. מה הסכנה במפגש עם צרעות, איך תבדילו בין צרעות שונות, מדוע חשוב לבצע הדברת צרעות בחיפה ולמה חשוב להשמיד את כל קן הצרעות שגיליתם – על כך במאמר שלפניכם.

הדברת צרעות בחיפה

איזה צרעות נפוצות בישראל?

בישראל יש כמה סוגים של צרעות, בניהן צרעה מזרחית (דבור), צרעה גרמנית, צרעה פלכית וסוגים נוספים שנפוצים מעט פחות. צרעות פזורות בכל רחבי הארץ וגם תוכלו למצוא לאורך כל השנה ובעיקר באביב כמות גבוהה של קני צרעות בחיפה. חלק מהצרעות הללו מזיקות גם לענף החקלאות ואילו חלקן מועילות לו ולכן חשוב לזהות את סוג הצרעה והאם כדאי להזמין מדביר צרעות בחיפה כדי לפגוע בה.

ההבדלים בין הצרעות הוא בעיקר בגודל, כאשר זו הגרמנית מגיעה לגודל של כ 3 ס"מ ואילו זו המזרחית מעט גדולה יותר. כמו כן קן צרעות גרמניות ימוקם לרוב בקרבת האדמה ואילו זה קן צרעות מזרחיות ימוקם על עץ או במקום גבוה אחר (מזגן, מעקות, פינות גג ועוד).

כיצד מבצעים הדברת צרעות בחיפה בצורה מוצלחת?

נתחיל מהסוף – לא עושים זאת לבד. מזמינים שירותי מדביר צרעות בחיפה שמתמחה בתחום ויודע כיצד להתמודד עם קן צרעות שכזה. צרעות יזהו איום על הקן שלהן ויגיבו בתוקפנות. חשוב לזכור שצרעה יכולה לעקוץ יותר מפעם אחת (בניגוד לדבורה) והעקיצה שלה הרבה יותר מכאיבה ומסוכנת.

ישנם כמה שיטות לביצוע הדברת צרעות בחיפה ושתי הנפוצות שבהן הן באמצעות ריסוס נגד צרעות בחיפה, כך שהקן מרוסס באמצעות תרסיס דבק שמונע מהצרעות להיכנס או לצאת מהקן ולמעשה הקן מחוסל בדרך זו. אפשרות שניה היא באמצעות הדברה סביב קן צרעות בחומר רעיל שכאשר הוא בא במגע עם הצרעה הוא איננו מחסל אותה במהרה ומאפשר לה להתעופף אתו חזרה אל תוך הקן ולהדביק את כל שאר המושבה גם כן. לאחר מכן הצרעות מחוסלות על ידי הרעל עצמו.

חשוב גם לציין שהדברת קן צרעות מוטב שיבוצע בלילה (בחשיכה) כאשר כל הצרעות בתוך הקן.

מה העלות של הדברת צרעות בחיפה?

הדברת צרעות בחיפה נעשית אך ורק על ידי חברת הדברה בעלת ניסיון בתחום זה. אנו עוסקים בתחום משנת 2009 ולכן צברנו ניסיון רב בביצוע ריסוס נגד צרעות בחיפה, הרחקת קן צרעות מהגינה וכמובן הדברת צרעות מקצועית.

מחיר של הדברת צרעות בחיפה מתחילה מסכום של 350 שח ומעלה, כאשר תלוי גודל הקן, המבנה שלו והמיקום בו הוא נמצא (גישה אליו וכדומה). נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע את המחיר המשתלם ביותר לביצוע הדברת צרעות מקצועית ביותר!

גודל הקן ומיקומו מחיר כולל פינוי הקן כשניתן
הדברת קן קטן וגלוי במקום נגיש ב-350 ₪
הדברת קן צרעות קטן במקום חבוי אך נגיש ב-450 ₪
ריסוס קן צרעות קטן בגובה החל מ-450 ₪
ריסוס קן גדול במקום נגיש ב-450 ₪
חיסול קן גדול במקום חבוי ונגיש ב-500 ₪
חיסול קן צרעות גדול בגובה החל מ-500 ₪

חייגו אלינו עכשיו לפרטים נוספים: 055-970-5269.
הדברות הארץ – משנת 2009!

Call Now Button