055-9705-269

הדברת פרעושים

אם אתם בעלים של כלב או חתול, בטח יצא לכם לא פעם להיתקל בפרעוש. חרק קטן בצבע חום-שחור, בעל יכולות ניטור מרשימים, שלעיתים נראה כי הוא מסוג החרקים שמסוגלים גם לעוף. לפרעוש עקיצות כואבות ומורגשות מיד, גורמות לצורך בגירודים הפוצעים את הגוף. האומנם לרוב הכלב מביא אתו את הפרעוש או יותר נכון זה שהפרעוש בכר בכלב להיות לו לפונדקאי אבל ישנם עוד הרבה מיקרים בהם הגיעו פרעושים לבתים אפילו אנחנו לעיתים נתפסים על ידם, לפעמים זה האורח שקפץ לביקור הנושא עמו אחד.

הדברת פרעושים

פרעושים מהווים מטרד לא קטן ואף איום על בריאותכם וחיות המחמד שלכם, הם מעבירים מחלות גם דרך עקיצתם ומציצת הדם וגם בכך שנוסעות עליהם תולעים המזהמים את מערכת העיכול של בעלי החיים. הפרעושים צורכים דם כל השנה אך עיקר פעילותם נעשית בחודשי האביב.

מדוע נצטרך מדביר פרעושים?

הפרעושים מתחפרים בתוך האריגים, הספות, השטיחים, מזרון הבגדים ובכול מיני חריצים וסדקים. כדי להיפטר סופית מפרעושים אתם זקוקים למדביר מוסמך ומקצועי. הדברת פרעושים יכולה להיות חוויה לא נעימה ומסוכנת כשמתרשלים או לא מכירים היטב את הנהלים. הדברת פרעושים חייבת להתבצע באופן מבוקר, תמיד לשאול אם יש ילדים, תינוק אולי יש אישה בהריון. בהדברת פרעושים לרוב ישנם גם בעלי חיים שהרי הם רגישים קצת יותר וגם עצם היותם קרובים לרצפה ולפעמים גם מלקקים אותה בלשונם. אנחנו בהדברות הארץ מתמחים בהדברת פרעושים כבר למעלה מ-12 שנים. יש בידינו את כל הרישיונות וההיתרים הדרושים לביצוע הדברת פרעושים. אנו פועלים לפי כל ההוראות והנהלים של המשרד להגנת הסביבה.

מדביר פרעושים מומלץ, זה אנחנו!

  • אנחנו מדבירים רק על ידי חומרים ירוקים וידידותיים לסביבה המאושרים כחוק.
  • אצלנו כל המדבירים מוסמכים לבצע פעולות הדברה כנגד פרעושים.
  • התקשרו עוד היום וקבלו שיחת יעוץ מקצועית והצעת מחיר בחינם.
  • מחירים אטרקטיביים במיוחד הכוללים תעודת אחריות בכתב.
  • אנחנו זמינים 24 שעות ביממה ובמהלך כל השבוע ומגיעים פחות מ-40 דקות.

כיצד נבצע הדברת פרעושים בבית?

לביצוע מוצלח של הדברת פרעושים בבית, מוכרחים לבצע מספר פעולות הנעשות לפני יישום ההדברה ברעלים. תחילה ניקח את חיית המחמד לטיפול בפרעושים אצל וטרינר ולהחזירה רק לאחר ההדברה. יש לשאוב באמצעות שואב אבק חזק את כל הספות, השטיחים, המזרונים וכדומה. נכניס את הבגדים המצעים האריגים וכול מה שניתן למכונת הכביסה ברתיחה מלאה ומה שלא מתאים לכיבוס במכונה, נוציא בחוץ בתוך שקיות ניילון וחשוף לשמש. נשתמש בחומר שמתאים להדברת פרעושים בבית ונבצע ריסוס על ידי שטיפה את כל רצפת הבית ואת הקירות בגובה של שני מטרים.

איך מבצעים הדברת פרעושים בחצר?

מדביר מקצועי המבצע הדברת פרעושים בגינה יודע כי עליו למצוא את מקור הנגע, מהיכן זה בה, או יותר נכון איפה הוא נוצר ומתפתח. ברוב מוחלט מהמקרים מדובר ככול הנראה בשלייה של חתול. כנראה שהייתה המלטת חתולים לא מזמן בקרבת מקום. לרוב כשמדובר בהדברת גינות או חצרות, סביר להניח שההמלטה הייתה באזור, למרות שהכלב יכול בקלות להביא עמו מטיול שעשה ברחוב. נבצע סריקות או בשפה מקצועית, נבצע פעולת ניטור למציאת בית הגידול ומציאת הוכחות למזיק. פעולת הניטור מתבצעת בעזרת בד לבן המושך את הפרעוש אליו וגם נוכל לראות בבירור יותר את החרק. במידה ומצאנו, מעולה נאסוף לתוך שקית ונדביר בחומר המיועד לפרעושים מחוץ לבית את האזור היטב. בנוסף נרסס גם במקומות נוספים שמצאנו בפעולת הניטור נגיעות של פרעושים. במידה ולא מצאנו את המקור נתמקד במקומות בהם מצאנו הוכחות להמצאות פרעושים.

Call Now Button