055-9705-269

הדברת נמלים בתל אביב

חברת "הדברות הארץ" מבצעת הדברת נמלים בתל אביב לאורך כל השנה בבתים פרטיים, מוסדות ציבור ודירות בבניינים. נמלים נמצאות כמעט בכל מקום וכאשר הן מוצאות מקור מזון שמתאים להן, כל המושבה תגיע לביקורים חוזרים ונשנים ואתם תהיו חייבים להזמין שירותי הדברת נמלים כדי למגר את התופעה. מדוע נמלים הופיעו לפתע במבנה שלכם, כיצד תוכלו להתמודד איתן ומדוע חשוב להזמין מדביר נמלים מקצועי – על כך במאמר הבא.

הדברת נמלים בתל אביב

איך הגיעו כל כך הרבה נמלים לבית שלי?

במידה ואתם נמצאים כבר בשלב השאלה הזאת, סביר להניח שאתם נתקלים בשיירות נמלים על בסיס קבוע במטבח הביתי או בסביבת פח הזבל שלכם. הסיבה לכך היא הצורך של נמלים במזון והעדפה שלהם היא מזון ממותק (סוכר, חטיפים, ממתקים וכדומה). ברגע שנמלה אחת שיצאה לשיטוט וחיפוש באזור המושבה שלה, מצאה מקור מזון שכזה, היא חוזרת אל המושבה וכל הנמלים האחרות "מגלות" את המסלול של אותה נמלה בדרך אל המטבח שלכם.

אז ראשית כל נמליץ על איטום מוקפד של כל מקורות המזון בגמר השימוש בהם ובעיקר של אלו הנחשבים בעלי ריכוז סוכרים גבוה יחסית. מעבר לכך רצוי להזמין שרותי הדברת נמלים בתל אביב.

מדוע יש לי צורך בשרותי הדברת נמלים בתל אביב?

ידוע שכמעט בכל בית בתל אביב יש תרסיס נגד נמלים, ג'וקים או מעופפים אחרים. התרסיס הזה מכיל ריכוז נמוך יחסית של חומר כימי, כדי שיהיה זמין בסופרים למכירה ללקוחות פרטיים ולכן הפתרון שהוא מציע איננו לטווח ארוך והאפקטיביות שלו היא רק לכמה שעות או יממה לכל היותר.

ריסוס נגד נמלים בתל אביב באמצעות תרסיס שכזה לא יפתור לכם את בעיית המשיכה של מושבת הנמלים שצצה בבית שלכם או בגינה הצמודה אליו, אל המטבח שלכם. הפתרון הוא רק באמצעות ריסוס נגד נמלים בתל אביב של חברת הדברת נמלים מקצועית.

חברות הדברה מבצעות ריסוס נגד נמלים בתל אביב שממוקד במושבה עצמה ומגיע עד למלכה עצמה. רק חיסול המלכה יאפשר מיגור של מושבת הנמלים שמטרידה אתכם. פתרון נוסף הוא הדברת נמלים באמצעות ג'ל רעיל שהנמלים מעבירות אל בטן המושבה והוא מדביק את כל שאר הנמלים כולל המלכה והמושבה כולה מושמדת.

האם הדברת נמלים יעילה נגד נמלי אש?

נמלי אש האדמומיות מעט שונות משאר הנמלים שאנו נתקלים בהן (יש עשרות זנים בישראל) כיוון שהן גם קטנות יותר וגם אגרסיביות ועוקצניות הרבה יותר מהאחיות שחרחרות שלהן. הדברת נמלי אש בתל אביב דורשת לרוב פעילות משולבת של ג'ל רעיל שיועבר אל תוך המושבה ובמקביל ריסוס נגד נמלים מסביב למושבה כדי למנוע אפשרות הישרדות של נמלי האש.

מה העלות של הדברת נמלים בתל אביב?

הדברת נמלים איננה זהה בכל המקרים כיוון שלעתים מדובר על מושבה של נמלים שפזורה בכמה נקודות בחלל הבית, לעתים מדובר על מושבות שגם פזורות בגינה של המבנה וכן הלאה. אנו בחברת הדברות הארץ מעניקים שירות של הדברת נמלים החל מ 180 שח ובהתאמה להיקף המשימה כולה.
חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר: 055-970-5269.

Call Now Button