055-9705-269

הדברת נמלים ברחובות

הן קטנות, חרוצות וכביכול לא מציקות. אז למה אנחנו לא אוהבים אותן בבית או בגינה שלנו ודי נגעלים למצוא אותן בסוכר או על גבי ממתקים שלא דאגנו לכסות? טוב, זו בעצם הסיבה… הן מחפשות מזון מתוק והופכות את הבית שלנו לטיילת מהמושבה שלהן הלוך וחזור כל היום. איך ניפטר מהן והאם מומלץ לבצע הדברת נמלים ברחובות? על כך במאמר שלפניכם.

הדברת נמלים ברחובות

אז למה נמלים מטיילות לכם בבית?

נמלים, כמו כל חרק אחר, מחפשות מזון כדי לחיות והן גם אוהבות מתוק (מי לא…?). לכן הן יטיילו לנו בבית בד"כ בכיוון המטבח ויחפשו מקורות מזון מתוקים שלא כיסינו היטב. אלו יכולים להיות ממתקים, ואפלות או אפילו שקית הסוכר. אין ספק שהיתקלות בגדוד נמלים על מקור מזון שכזה מביא לרובנו בחילה וגועל ואנו מרגישים שכל המזון שבבית "נגוע". נקודת מפגש אחרת עם נמלים בבית יכולה להיות באזור פח האשפה כאשר הן מטיילות סביבו או בתוכו. לא מפגש נעים.

מה עושים כשמגלים נמלים בבית במקורות המזון שלנו?

התגובה הראשונה בדרך כלל היא לדרוך על הנמלים שאיתרנו ולאחר מכן להביא תרסיס שרכשנו לשם כך. שתי הפתרונות הללו יעניקו לכם הרגשה טובה לכמה דקו או שעות אבל לא יפתרו מאומה והנמלים יחזרו לטייל בבית שלכם. רק שירות הדברת נמלים ברחובות על ידי מדביר מקצועי יעניק לכם פתרון אפקטיבי ולטווח ארוך.

חברת הדברות מקצועית עם ניסיון בהדברת נמלים ברחובות, כמו חברת הדברות הארץ, תבצע איתור של מושבת הנמלים ומיקום המלכה האם של המושבה, תבצע ריסוס נגד נמלים ברחובות בחומר מרוכז שמרוסס ישירות אל פנים המושבה וסביב לה ותוודא חיסול של כל הנמלים המציקות הללו.

האם ריסוס יעיל גם נגד נמלי אש?

נמלי אש נחשבות מהסוג היותר נפוץ ומציק בישראל. מדובר על נמלים קטנות, אדומות ולא שחורות ועם יכולת עקיצה חזקה הרה יותר מהאחרות. הנמלים הללו זוכות בד"כ לטיפול אגרסיבי הרבה יותר של חברה בעלת ניסיון בביצוע הדברת נמלי אש ברחובות.

ראשית מניחים פיתיונות ג'ל רעיל נגד נמלים כדי שהן יאספו אותו כמקור מזון אל בטן המושבה וידביקו את כל הנמלים השוהות בו ולאחר מכן, יבוצע ריסוס מסיבי של אזור המושבה. בדרך זאת מוודאים חיסול של מושבת נמלי אש בצורה יסודית ולאורך זמן.

כיצד מבצעים הדברת נמלים ברחובות בחצר הבית?

במקרים מסוימים תגלו שמקור המושבה לא בבית שלכם אלא בגינה או בחצר שלכם. נמלים יוצרות סביבת מחייה שנוחה להן ומאפשרות גידול חרקים אחרים כמקור מזון עבורן, כזה שיהיה "קרוב לבית" ונוח עבורן (חכמות כבר אמרנו).

מדובר על מטרד כפול של הנמלים עצמן והחרקים הנוספים ועל כן חשוב לבצע הדברת נמלים ברחובות שתכסה גם את הגינה כולה ואת מוקד המושבה אם מצאתם כזאת. הדרך היא ריסוס נגד נמלים ברחובות כפי שעושים בבית אך הפעם בגינה. לעתים משלבים ריסוס נגד חרקים גם כן, הכול תלוי בסיטואציה שנוצרה בשטח החצר שלכם.

מה העלות של הדברת נמלים ברחובות?

הדברת נמלים ברחובות על ידי חברה מקצועית כמו הדברות הארץ, פעילה בענף ההדברות משנת 2009, מבוצעת החל מ 180 שח. המחיר הסופי ייקבע בהתאם להיקף ההדברה שתידרש וכדאי לקבל הצעת מחיר מסודרת שמותאמת עבורכם. חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר: 055-970-5269.

Call Now Button