055-9705-269

הדברת נמלים במרכז

אחד הסיוטים הגדולים הוא לאתר מושבת נמלים בבית שלכם, כאלו שיוצאות בין הבלטות או מהקירות ונמצאות מדי יום בסוכר שלכם, על גבי ממתקים או סביב פח הזבל שבבית. גם בגינה לא כיף לגלות מושבות נמלים שפזורות בשטח וטיילת של נמלים שמטרידות אתכם או את האורחים שלכם.
איך תנקו את השטח מנמלים?
באמצעות חברה שמבצעת הדברת נמלים במרכז. על כך במאמר הבא.

הדברת נמלים במרכז

איך הגיעו נמלים לבית או לגינה שלכם?

בכל רחבי הארץ יש נמלים ומדובר על מגוון של מעל 40 זנים שונים של נמלים. המשותף לכולן הוא חיפוש אחר מקורות מזון ובעיקר כאלו שהם מתוקים ולכן תימצאו אותן בעיקר בסוכר שלכם או במתוקים שפזורים בבית ולא כוסו היטב.

הנמלה נחשבת חרק יעיל במיוחד (כולנו מכירים את "לך אל הנמלה עצל…") וברגע שהיא מוצאת מקור מזון משובח כמו המטבח שלכם, היא תחזור למושבה שלה ותזמין את חבריה לחזור על המסלול שלה היישר למקורות המזון שגילתה. בדרך זו עוד ועוד נמלים יטיילו בשטח הבית או הגינה ויתחילו להציק לשגרת החיים שלכם.

מדוע חייבים שירות מקצועי של הדברת נמלים במרכז?

האפשרות של ריסוס עצמי של הנמלים לא יפתור את הבעיה שאתם סובלים ממנה. הריסוס לא פוגע במלכה של המושבה וכל עוד היא חיה ופעילה, הנמלים ימשיכו לשרת אותה ולחפש בבית שלכם מקורות מזון עבורה ועבורם.

רק באמצעות חברת הדברת נמלים במרכז על ידי מדביר מקצועי אתם יכולים לפתור את הבעיה. מדביר נמלים יודע לאתר את מקור המושבה ולהזריק רעל ישירות אל פנים המושבה כך שגם המלכה תיפגע מהריסוס הכימי הזה. כמו כן מדובר על חומר חזק הרבה יותר מזה שאתם מכירים בתרסיס הביתי והאפקטיביות שלו גבוהה עזרות מונים.

ריסוס נגד נמלים במרכז אמור להביא את התוצאה המקווה אך יש דרך נוספת להיאבק בהן והוא באמצעות פיתיונות ג'ל רעיל. מדובר על חומר המושך את הנמלה אליו כמקור מזון וברגע המגע עם החומר היא חוזרת אתו אל המושבה ומדביקה את כל שאר חבריה למקום כולל המלכה עצמה. החומר מתחיל לעבוד כעבור מספר שעות או ימים ומחסל את כולם.

כיצד מחסלים מושבה של נמלי אש אדומות?

נמלי אש נחשבות למציקות ומסוכנות יותר מנמלים אחרות כיוון שהן קטנות וקשות לאיתור אך במקביל גם יותר אגרסיביות והעוקץ שלהן מכאיב ויכול לגרום לאדמומיות וגירודים. הדברת נמלי אש במרכז כולל בד"כ מאבק משולב של פיתיונות ג'ל רעיל שיכנסו אל המושבה באמצעות הנמלים עצמן ובמקביל ריסוס של שטח המושבה מבחוץ ומבפנים כדי לוודא חיסול של המלכה וכל המושבה המציקה.

מהן העלויות של הדברת נמלים במרכז?

אנו בחברת הדברות הארץ בעלי ניסיון רב בהדברת נמלים במרכז כולל הדברת נמלי אש ונמלים מסוגים רבים אחרים. יש לנו ניסיון באיתור של מושבת הנמלים ומתן מענה מקיף ויעיל לטיפול בבעיה.

העלויות משתנות בין מקרה אחד לאחר אך טווח המחירים שלנו הוא החל מ 180 שח ומעלה, תלוי בהיקף הפרויקט הנדרש.

לפרטים נוספים או הצעת מחיר מדויקת עבורך: 055-970-5269.

Call Now Button