055-9705-269

הדברת נמלים בחיפה

נמלים נמצאות כמעט בכל מקום אבל אף אחד לא רוצה מושבת נמלים בשטח הבית שלו ועדיף גם שבגינה או בחצר  שלכם לא יוקמו מושבות שכאלה. אז איך מבצעים הדברת נמלים בחיפה עם או בלי ריסוס, באיזה חומרים משתמשים לביצוע הדברת נמלים וכיצד תעשו זאת נכון – על כך במאמר הבא.

הדברת נמלים בחיפה

מדוע יש נמלים בבית שלכם?

בישראל יש כיום עשרות סוגים שונים של נמלים שפזורות מהצפון עד הדרום כולל בחיפה כמובן. נמלים לא מחפשות להציק לנו, אך הן מחפשות אחר מזון ובעיקר הן אוהבות מתוק, כך שהן יימשכו למוצרים מסוכרים בבית שלכם. אז דרך מנע בסיסית ביותר היא לדאוג לאטימה וכיסוי טובים של כל מוצרים הסוכר והמתוקים בבית.

די לה בנמלה חרוצה אחת שזיהתה את מקור המזון שהשארתם חשוף והיא תצעד אתו לקן הנמלים שלהם ומשם כל הנמלים האחרות יעלו על אותו המסלול הלוך וחזור במטרה להעביר עוד מזון אל הקן. עכשיו יש לכם נמלים בבית ואתם זקוקים לפתרון של הדברת נמלים בחיפה.

כיצד תבצעו הדברת נמלים בחיפה?

הפתרון הבסיסי של רבים הוא לעשות שימוש בריסוס נגד נמלים שקונים בסופר. מדובר על חומר הדברה בריכוז נמוך יחסית, שאולי יחסל כמה נמלים, אבל לא יחסל את המלכה של הקן ולא יעלים את הקן סופית. מדובר על פתרון הדברת נמלים קצר מועד.

הפתרון היעיל ביותר של הדברת נמלים בחיפה הוא באמצעות הדברת נמלים מקצועית, שתביא לחיסול המלכה עצמה ובעקבותיה כל הקן. את זאת נעשה באמצעות ג'ל רעיל שמושך את הנמלים לזהות כמזון, לקחת אותו אל הקן ושם כל הממלכה כולל מלכת הקן ידבקו ברעל ויושמדו. מדובר על פתרון חיסול ממוקד של קן נמלים ללא ריסוס.

האפשרות השנייה היא ריסוס נגד נמלים בחיפה באמצעות מדביר מקצועי שיבצע ריסוס של קן הנמלים והמלכה בתוכו בחומר הדברה חזק. מדובר על חומר רעיל שמוזרק ישירות אל הקן או על הקן עצמו, קבוצת הנמלים שנחשפת אליו כולל המלכה האם מושמדת לחלוטין והקן נעלם.

ישנן נמלים כמו נמלת האש שהמאבק מולה כפול – גם פיתיון ג'ל רעיל וגם ריסוס. הדברת נמלי אש בחיפה נעשה כך שראשית מפזרים את הג'ל הרעיל וכיוון שלוקח לו זמן לעבוד ולהשפיע, עוברים גם לריסוס נגד נמלת האש כדי להרחיק בינתיים נמלים אחרות מהאזור וגם כדי "לוודא הריגה".

כיצד תעלימו נמלים מהגינה שלכם?

במידה ומצאתם קן נמלים בגינה של הבית שלכם אז כדאי מיד להזמין שירותי מדביר מקצועי נגד נמלים בחיפה. נמלים יוצרות סביבת מחייה שנוחה להן והיא כוללת לרוב גם חרקים אחרים שיתרבו קרוב אליהן כמקור מזון. מכאן המצב הולך ומסתבך בגינה שלכם עם עוד מזיקים ועוד סכנות עבורכם.

מקדימים תרופה למכה ומזמינים מיד מדביר נגד נמלים. חשוב שנציין שבמקרים רבים הנמלים בגינה יהיו אדומות וקטנות. אלו הן נמלי אש שציינו קודם לכן. מדובר על נמלים מסוכנות ואגרסיביות יותר מנמלים "רגילות" ולכן כפי שציינו – חשוב להיאבק בהן בצור היסודית של פיתיונות רעל וגם ריסוס נגד נמלי אש בחיפה על ידי מדביר מקצועי בלבד.

מה העלות של הדברת נמלים בחיפה או ריסוס נגד נמלים בחיפה?

אנו עוסקים בהדברה של נמלים, חרקים ומזיקים שונים משנת 2009 ובעלי ידע וניסיון רב באיתור מושבת הנמלים והפתרון היעיל ביותר להעלים אותו מהבית או הגינה שלכם. העלויות משתנות מעבודת הדברה אחת לאחרית אבל טווח המחירים הוא בדרך כלל החל מ 180 שח לביצוע הדברת נמלים במטבח או בדירה קטנה.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת עבורך ו/או הזמנת שירות ריסוס נגד נמלים בחיפה,
חייג עכשיו: 055-970-5269.
הדברות הארץ – משנת 2009!

Call Now Button