הדברת יתושים בחיפה

היתושים הם מהמציקים שבמעופפים ובכל בית ישראלי תמצעו תרסיס נגד יתושים או "מטקה" לנסות ולהכות בהם. אלו פתרונות זמניים של "ערב אחד" ולפתרון יעיל יותר ריכזנו עבורכם את כל המידע על הדברת יתושים בחיפה במאמר הבא.

הדברת יתושים בחיפה

מדוע יתושים הם מטרד כה רציני?

יתושים נחשבים למציקים במיוחד כיוון שהם לא רק מזמזמים אלא גם עוקצים במטרה לינוק דם ובדרך זאת גם גורמים לגירודים ולעתים לאדמומיות במוקד העקיצה וגם יכולים להעביר בדרך זו מחלות וזיהומים שונים שיכולים לסכן בריאותית קשישים ותינוקות.

מדוע יש צורך בשירותי הדברת יתושים בחיפה?

כפי שציינו בתחילת המאמר, כל אחד יכול לרסס את חלל הבית או הגינה שלו נגד יתושים בתרסיס שרכש עצמאית בסופר או להיאבק ביתושים הגדולים יותר באמצעות כפכף, בשיטה הישנה והטובה. העניין הוא ששתי השיטות הללו טובות זמנית בלבד לכמה דקות או ללילה אחד ולמחרת חוזר הניגון.

על מנת להגיע לפתרון טווח ארוך נגד יתושים המטרידים אתכם בגינה או בבית יש צורך להזמין שירותי הדברת יתושים בחיפה עם מדביר מקצועי שיידע לרסס את הבית או הגינה שלכם בחומר כימי חזק ויעיל יותר נגד יתושים אך גם במקביל יאתר את מקורות המים והגידול של היתושים בקרבת מקום המגורים שלכם ויבצע ריסוס נגד יתושים בחיפה גם כשהם קטנים או בשלב הזחל וההתפתחות.

מהם השלבים במאבק מול יתושים מציקים?

על מנת שתוכלו לנצח את המתקפת היתושים שאתם סובלים ממנה, רצוי להזמין מדביר יתושים בחיפה שייתן מענה מקיף לבעיה שלכם. מדביר יתושים מקצועי יבצע שלושה שלבים של הדברת יתושים על מנת לנקות את השטח עבורכם:

  1. פעולת מניעה לדגירת יתושים כמו כיסוי מקורות מים, ניקוי מרתפים או מרזבים ואף תיקון נזילות.
  2. ריסוס יתושים באמצעות חומר כימי חזק שיחסל את המעופפים הבוגרים שעוקצים ומציקים. פעולה זו לרוב תיעשה בשעות הלילה והחשיכה כדי שהריסוס יחזיק מעמד זמן רב ככל הניתן ולא יתפוגג באור השמש והחום.
  3. הדברת יתושים מתפתחים במקורות המים השונים באמצעות צמחים, חרקים או דגים שמתמחים בהשמדה של זחלי יתושים או יתושים קטנים.

כיצד מונעים התפתחות של יתושים בגינה או במקור מים קרוב?

כאמור אחת הבעיות הגדולות היא איתור מקור הגידול של היתושים והשמדתו. לעתים בריכת נוי קטנה בגינה היא המקור לבעיית היתושים שלכם ומעבר לריסוס השטח ניתן להכניס לבריכת הנוי דגי גמבוזיה או חרקי מים שתוקפים את זחלי היתושים ומנקים עבורכם את השטח מהדור הבא של המעופפים הללו.

לאחר שניקיתם את הבית והגינה מיתושים בוגרים ומזחלי יתושים, רצוי לעשות שימוש במוצרים שונים שנחשבים "דוחי יתושים" על מנת להקטין את הסיכוי לחזרה מהירה של יתושים לשטח שלכם.

כמה עולה הדברת יתושים בחיפה?

ראשית כל נציין שחברת הדברות הארץ עוסקת בתחום ההדברה משנת 2009 ונתנה מענה למאות בעלי בתים ודירות שסבלו מיתושים. יש לנו את היכולת להעניק לכם פתרון יסודי ויעיל לטווח ארוך.

שירות של ריסוס נגד יתושים בחיפה והדברת יתושים מקצועית משתנה לפי כל היקף פעילות של היתושים במקום ומקורות המים שיש לתת להם מענה של הדברה יסודית.
כדי שנוכל לתת לך הצעת מחיר הוגנת שמותאמת בדיוק עבורך ניתן לחייג עכשיו לטלפון: 055-970-5269

גלילה לראש העמוד
Call Now Button