055-9705-269

הדברת זבובים

אחד המעופפים המטרידים והנפוצים ביותר הוא הזבוב. מי מאתנו לא זוכה אחת לכמה ימים או שעות לנופף בידיו כדי להעיף זבוב טורדני שמפריע לו לצפות בטלוויזיה, לקרוא ספר או לנהל שיחת חולין? הנפנוף בידיים יעיל בדיוק לחצי דקה לכל היותר ועדיף להבין שיש בעיית זבובים הדורשת שירות הדברת זבובים. את השירות הזה אנו בחברת הדברות הארץ מעניקים מזה שנים ארוכות בכל רחבי הארץ.

מדוע הדברת זבובים כה חשובה?

זבובים הם בעיה עולמית ולא מקומית, למרות שברגע שאנו נתקלים בזבוב או כמה זבובים בסביבה שלנו, אנו מרגישים שזה מטרד ישיר כלפינו. מדובר על מעופפים מהירים, חכמים וכאלו שלא נבהלים מסביבת בני האדם.

הזבובים מעבירים זיהומים ומחלות כיוון שהם באים במגע כמעט עם כל דבר כולל אשפה, צואה ומים מזוהמים ומשם הוא עוברים לחלונות, דלתות, ידיות ושאר נקודות מגע שלנו. כמובן שיש גם מגע ישיר של זבובים על הגוף או הביגוד שלנו. כל אלו מסכנים אותנו במחלות מעיים, עיניים, ואף טיפוס, כולרה או שחפת וכדומה.

הדברה נגד זבובים תצמצמם משמעותית את הנוכחות שלהם בקרבת מקום המגורים שלנו ותרחיק את "השורדים" למחוזות אחרים.

כיצד מבצעים ריסוס נגד זבובים בצורה מקצועית?

בישראל פעילים כמה עשרות סוגים שונים של זבובים שנבדלים במעט האחד מהשני, כאשר 4 סוגים הם הנפוצים ביותר. כלפי כל אחד מהם יש דרך הדברה מקצועית נגד זבובים שמבוצעת בצורה שונה. לכן חשוב לזהות את סוג הזבוב וזאת יעשה רק מדביר זבובים מקצועי ומנוסה.

חובה ראשית כל לנסות ולאתר את המקור לזבובים והאם מדובר בכמה זבובים בודדים או במכת זבובים של ממש שמסמנת לנו שיש נקודת התרבות בבית או בגינה. כאשר יודעים כל זאת מתחילים לבצע הדברת זבובים בחומר הכולל פרטרואידים שמחסלים זבובים.

חוץ מלבצע הדברת זבובים באמצעות ריסוס נגד זבובים רצוי גם להניח מלכודות זבובים כדי להבטיח טיפול הדברת זבובים קיימים ומניעה של הגעת זבובים חדשים והתרבות שלהם בשטח המחייה שלכם.

במידה ומתגוררים בבית עם גינה יש צורך לבצע ריסוס גם בחצר הבית ולא רק בשטח הבית עצמו. בדרך זו נגדיל את הסיכוי לא לפספס אף זבוב מלהקת הזבובים שמטרידה אתכם.

איך מזמינים חברת הדברת זבובים מקצועית?

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת "הדברות הארץ" שעוסקת בפתרונות הדברה מכל הסוגים משנת 2009. עד היום הענקנו שירות של הדברת זבובים למאות משפחות בכל רחבי הארץ עם הדברה יעילה שמחזיקה לאורך זמן.

על מנת שניתן לכם הצעת מחיר עבור הדברת זבובים שמתאימה בדיוק עבורכם, חייגו עכשיו 055-970-5269.

Call Now Button