055-9705-269

חיטוי מאגרי מים

ניקוי וחיטוי מאגרי מים בבניינים ובבתים פרטיים, הוא שירות הנצרך על מנת להבטיח כי המים שעוברים אצלנו בצינורות הבתים המיועדים לשתייה, רחצה, שטיפה וכו', הינם נקיים ועומדים בתקנים של משרד הבריאות. חברת הדברות הארץ מבצעת חיטוי מאגרי מים כבר למעלה מ-13 שנים. בידינו כל הרישיונות וההיתרים הדרושים לביצוע חיטוי לקבלת טופס 4. המחירים שלנו ללא תחרות והחל מ-1200 ₪, שירות ויחס אישי לכל לקוח.

חיטוי מאגרי מים

מדוע חשוב לבצע חיטוי מאגרי מים?

במאגרי מים, מצטבר במשך הזמן לכלוכים, מזיקים, לשלשת יונים, ירוקת ועוד. המים במאגר רוב הזמן עומדים ופחות זורמים, דבר הגורם לזיהום ופטרת המכסה את דפנות המאגר. מאגר מים לא מתוחזק ושאינו עובר חיטוי וניקיון אינו ראויים לשתייה, רחצה ועוד. החוק מורה על בניינים משותפים לערוך ניקוי וחיטוי למאגרים מידי שנה, על מנת לדאוג שהמים יהיו נקיים וראויים לשתייה. התקנת מאגר מים חדש דורש חיטוי וכמו כן בכל פעם שמבצעים תחזוקה למאגר הכרוך בפתיחה וסגירת פתחי המאגר, יש צורך לבצע חיטוי. אם צבעם של המים השתנה או טעמם הפך לוואי זו גם סיבה ראויה לבצע חיטוי מאגר מים בבית או בבניין.

כיצד מתבצע ניקוי מאגרי מים?

ראשית, לפני תחילת הניקיון, עלינו לערוך בדיקה מקיפה ונרחבת למאגר. נבדוק אם ישנם סדקים, נזילות וליקויים נוספים במאגר המים. לאחר בדיקת המאגר נבצע בדיקה לרמת זיהום המים. על מנת לבצע ניקוי מאגרי מים, אנו נדרשים לרוקן את המאגר מתכולתו על ידי שאיבת המים. לאחר ריקון הבריכה מנקים בעזרת קיטור בלחץ מים גבוה ושפשוף הבריכה להורדת הירוקת הדבוקה לדפנות. הניקוי כולל חיטוי כללי למאגר. בסוף העבודה, עורכים בדיקה נוספת לאיכות המים ואם קיימים ליקויים נוספים במאגר.

חיטוי מאגרי מים מחיר

מחיר עבור חיטוי מאגר מים משתנה בהתאם לנפח המאגר.

  • אצלנו המחירים מתחילים ב-1300 ₪ למאגרים הקטנים מ-10 קוב.
  • עבור חיטוי מאגרי מים הגדולים מ-10 קוב ולא יותר מ-15 קוב המחיר יהיה כ-130 ₪ לקוב.
  • במאגרים הגדולים מ-20 קוב וקטנים מ-25 קוב אנו דורשים כ-120 ₪ לקוב.
  • מאגרים בין 25 קוב ל-30 קוב המחיר הינו 110 ₪ לקוב.
  • מאגר מים בעל נפח המכיל למעלה מ-30 קוב המחיר יהיה כ-100 ₪ לקוב.
Call Now Button