055-9705-269

הדברת מוסדות

אנחנו בהדברות הארץ עם ניסיון עשיר בבתי אבות, גני ילדים, בתי ספר, מוסדות רווחה, ועוד. מבינים את המוסד והמגבלות ויודעים לתת שירות טוב ומותאם לכל מוסד והצרכים שלו. כמו הדברה ירוקה וללא ריסוס על ידי מלכודות ופיתיונות מורעלים במחלקות סיעודיות. בחירת תוארית לפי סוג הריצוף שלא תגרום לכתמים וסימנים. נותנים גם שירות לילי או בין לבין הפסקות האוכל. אנחנו בהדברות הארץ משקיעים במוסדות שלנו ומלווים את חלקם מראשית דרכם ולאורך כל הדרך, עובדים עם הרבה סבלנות. בצוות שלנו יש מעל ל-15 מדבירים הפרוסים בכל הארץ, כך שחלילה קורא מקרה דחוף, תוך 30 דקות אנחנו מתייצבים. חברת הדברות הארץ מעניקה שירתי הדברת מוסדות יותר מ-12 שנים.

מי רשאי לבצע הדברת מוסדות?

לא כל מדביר רשאי לבצע פעולות הדברה במוסדות, בשביל זה צריך רישיון מיוחד, רישיון הדברה מתקדם. המדבירים בחברתנו בעלי רישיון מוסמך לביצוע הדברה במוסדות ואנו מחזיקים בכול ההיתרים הדרושים לביצוע בטוח ולפי החוק. כשמדובר באוכלוסייה בסיכון, באנשים מבוגרים או כאלה עם מוגבלויות, חלק גם נושאי מחלות רקע ואפילו ילדים או תינוקות שרגישים יותר מאנשים בוגרים, צריך להתנהל בצורה אחראית וללא התרשלות. הדברה לא מבוקרת עלולה להיגמר באסון.

  • זמינים 24 שעות כל השבוע ומגיעים במידית, תוך חצי שעה.
  • משתמשים בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה בלבד.
  • המדבירים שלנו בעלי רישיון הדברה לשטח פתוח ורשאים לבצע הדברה במוסדות.
  • מבצעים פעולות מניעה נרחבות להרחקת המזיקים.
  • אצלנו הלקוח מקבל תעודת אחריות בכתב עבור כל הדברה.

כיצד נבצע הדברה למוסדות?

הדברה במוסדות צריכה להיעשות בהקפדה יתירה. נמצאים ילדים קטנים, אנשים בעלי מוגבלויות, בעלי מצב בריאותיות ירוד. תמיד נשתמש בחומרים ירוקים, שאינם רעילים לסביבה. נרבה להשתמש בשיטות הומניות ונפעל בדרכי מניעה של המזיקים. אנחנו עושים סריקות בשטח לחיפוש אחר ליקויים העלולים לגרום להזמנת המזיקים ונותנים שירותי מניעה נרחבים למיגור המזיקים.

הדברת אולם כנסים

מגיעים בזמנים נוחים המותאמים למוסד אותו אנו מדבירים לדוגמא: בתי ספר וגנים נדביר בימי שישי לאחר שעות הפעילות או בימי החופש והחגים כשהם סגורים ואין תינוקות ילדים. כשאנו מדבירים במקומות סיעודיים לרוב מעדיפים שנגיע בשעות שכולם ישנים והמסדרונות, חדר האוכל והתעסוקה ריקים. לפעמים צריך לפעול לפרקים רק בזמנים שאוכלים, או כשנמצאים בחצר או בחדרים, עובדים רגוע ולא ממהרים. מתאימים את עצמנו לפי הצרכים. מקפידים על הזמנים ונותנים שירות מעולה המלווה ביחס אישי ואדיב לכל לקוח.

הדברת אולם ספורט

סוג ההדברה כיצד מדבירים?
הדברה לתיקנים הדברה משולבת עם ריסוס, פיתיונות ג'ל ומלכודות.
הדברה לנמלים פיתיונות בצורת ג'ל וגרגרים.
הדברת לקן צרעות שימוש בקצף דביק עם רעל מקבוצת הפרטרואידים.
ריסוס נגד פרעושים ריסוס חומר הדברה נגד פרעושים עם אבקת IGR.
הדברת עשים ריסוס מקומי והצוות מלכודות מתאימות.
הדברה נגד מכרסמים הצוות מלכודות ורעלים בתוך תיבות האכלה
הדברת פשפש המיטה קיטור בלחץ גבוה וריסוס על ידי נגירה

פעולות מניעה ופעולות הדברה במוסדות

במוסדות חשוב מאוד להקפיד על סניטציה ברמה גבוהה ובמיוחד לשמור על תקינות האינסטלציה ותשתיות הביובים, ללא נזילות וסדקים. מזיקים רבים מגיעים דרך הביובים ונמשכים למקומות לחים. למשל חולדות ותיקנים נמצאים לרוב במערכות הביוב המספקות להם מחסה מים וגם מזון. לכן חשוב מאוד שלא יהיו פתחים מהם יוכלו לעבור למבנים וגם להדביר ברעלים ובכך נשמור על הביובים ריקים ממזיקים. החלפת גומיות בברזים, בניאגרה ובאסלה צריכות להיעשות דחופות כדי למנוע נזילות. מים נוזלים מזמינים מזיקים רבים.

בדרך כלל במוסדות כמו בתי אבות, מעונות למוגבלים, פנימיות וכדומה ההדברה תתבצע מספר פעמים במהלך השנה, למשל כל חצי שנה, אחת לרבעון וישנו גם מסלול חודשי. כחלק מפעולות ההדברה שאנו מבצעים במוסדות אנו מכינים מפה של המקום ומסמנים בה מקומות בהם הצבנו מלכודות ותיבות האכלה למכרסמים, מלכודות זבובים בעלות חומרי ריח ומשיכה, מלכודות דבק לתיקנים וחרקים מזיקים נוספים. בכול פעם כשמגיעים, עובדים לפי מפה זו ובצמוד לתוכנית מול שרת המוסד או הממונה. אנו נעזרים בכלי המכשור מהמתקדמים והחדישים שקיימים היום בתחום, תמיד בודקים את תקינותם וכשירותם.

שאלות ותשובות בנושא הדברת מוסדות

לא כל מדביר בעל רישיון הדברה יכול לבצע הדברה במוסדות. הרישיונות המתאימים לכך הם מדביר בשטח פתוח ומדביר באיוד. בצוות המדבירים שלנו קיימים מספר מדבירים בעלי רישיונות הדברה מתאים.

תדירות הגעת מדביר למוסדות משתנה בהתאם לאופי המקום. ברוב המוסדות שאנחנו מספקים שירות אנו מגיעים אחת לשלושה חודשים אך ישנם כאלה שגם אחת לחודש/חודשיים וגם כאלה שפעם בחצי שנה/שנה.

במוסדות יכולים להופיע כל המזיקים הקיימים בארצנו. לפי הנתונים שלנו המזיקים הפופולריים ביותר הם: תיקנים, נמלים, חולדות, עכברים, צרעות ופשפשים.

השוני בין הדברה ירוקה לרגילה הוא שבהדברה רגילה אנו מרססים חומר כימי אשר נידף באוויר ויכול לחדור דרך דרכי הנשימה ובהדברה ירוקה אנו משתמשים בחומרים מוצקים שלא נידפים באוויר ואינן יכולים להזיק בנשימה אלה רק על ידי מגע ובליעה.

Call Now Button