055-9705-269

הדברה בגינה

הדברה בגינה מומלצת גם עבור מזיקים מטרידים כגון מעופפים שעוקצים או חולדות המעוררות סלידה וגם עבור כאלה הפוגעים ברהוט והצמחייה שנמצאים בה. עוד פרט שחשוב לזכור הוא, שהדברת גינה עשויה גם למנוע הופעת מזיקים בתוך הבית, הרי הם מגיעים מבחוץ, מהגינה.

הדברה לחצר עבור כל המזיקים הפופולריים

בחצר קיים מגוון רחב של מזיקים העשויים להגיע, אך ישנם כמה שמגיעים קצת יותר והיזקן מורגש בהרבה. להלן נפרט על כל מזיק וכיצד מדבירים אותו.

הדברת יתושים בגינה

ליתושים יכולת תעופה של מספר קילומטרים, לכן לא תמיד ניתן לאתר את מקום הדגירה ולטפל בבעיה מהמקור. פעולות מניעה יכולות לעזור מאוד, כגון ייבוש מקורות מים עומדים, גיזום עשבייה ועוד.

יש להשתמש בחומרים בעלי שארתיות ועמידות גבוהה, מרססים את כל העשבייה ומקומות מוצלים בהם היתושים מרבים לרבוץ.

הדברת צרעות בגינה

הצרעות בונות את קינם במקום גבוהה יחסית ובתוך מסתור מתאים עבורן. את הצרעות עדיף להדביר בערב כשחשוך, כשכל הצרעות נמצאות ישנות בקן. כמובן שחייבים ללבוש ציוד מגן. מדבירים את הקן ומפנים אותו לאחר ההשמדה, כשכל הצרעות מתות.

הדברת נדלים בגינה

נדלים מרבים להסתתר בין סלעים ואבנים בחצר, באזור בלוני הגז ועוד מקומות מסתור מוצלים. כשמבצעים הדברה לחצר נגד נדלים חייבים לאתר את המקומות הללו ולהדבירן היטב, אחרת ההדברה לא תהיה אפקטיבית וכנראה שיהיו עוד נדלים בסביבה.

הדברת נמלים בגינה

ראשית נבצע ניטור מקיף בחצר לאיתור כל קיני הנמלים שקיימים ולאחר מיכן נשתמש בפיתיון רעל גרגירי, אותו נפזר בצמוד לקינים שמצאנו בשלב הניטור. לסיום נבצע ריסוס בכל השבילים והמקומות שמצאנו פעילות של נמלים.

הדברת נמלי אש בגינה

נמלי אש הן מין פולש, שהתפשט במהירות והיום נתקל בוא בכל אזור בארץ. בשונה מנמלים רגילות, נמלת האש עוקצת ומתפשטת במהרה בגינה, בונה המון קינים ובכל מקום אפשרי. מומלץ תמיד לאגד כמה גינות צמודות אחת לשנייה ולהדבירן ביחד. משתמשים באותם חומרים כמו נמלים רגילות אך בכמויות גדולות יותר וריכוז גבוה יותר.

הדברת חולדות בגינה

בארצנו קיימים 2 סוגים של חולדות המזיקים את האדם, חולדת החוף וחולדה מצויה, שלהן תכונות קצת שונות והרגלים אחרים.

חולדת החוף

מעדיפה מקומות לחים ונמוכים כגון הביובים. לכן נשים רעלים מתאימים בביובים ונדאג גם לתיבות האכלה בהיקף הבית. תיבות אלו מתאימות במיוחד למכרסמים ובטיחותיות עבור בעלי חיים אחרים.

חולדה מצויה

מעדיפה מקומות גבוהים ויבשים, לרוב נמצאת בגגות הבתים. לכן נפזר רעלים בגג, ובנוסף נציב גם תיבות האכלה בהיקף הבית.

הדברת פרעושים בגינה- הפרעושים לרוב מגיעים כשיש המלטה של חתולים בסביבה או בעלי חיים אחרים שנוסעים אותם עימם. אני מכינים תרכובת של שני חומרים ובכך אנו מצליחים להגיעה לכלל האוכלוסייה. מרססים על ידי נגירה בכל השטח הנגוע.

לאחר כמה זמן מותר להיכנס לשטח לאחר שמבצעים ריסוס גינה

בגדול אנחנו משתמשים בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה, אך עדיין מדובר ברעלים שכן יכולים לפגוע בבריאות האדם. לפי התווית שבתכשיר ההדברה מומלץ לחזור לאחר כשעה, שהחומר התייבש.

אנחנו בהדברות הארץ שמים דגש על בטיחותם ושלומם של לקוחותינו וממליצים על יציאה של כשעתיים מהמקום המרוסס. אם יש בעלי חיים, תינוקות, אנשים מבוגרים אנו מורים לצאת לארבע שעות לאחר ההדברה.

הדברה בגינה מחירים

מחירי הדברה בגינה משתנים בהתאם לסוג המזיק ולגודל הגינה. לרוב המחירים ינועו בין 280-600 שקלים, בגינות של עד חצי דונם. כמובן שהמחירים כוללים אחריות מלאה.

מלבד הדברת יתושים, כמו שהסברנו ,יש להן יכולת תעופה ולא תמיד ניתן לאתר את המקור. לכן ריסוס לא תמיד יפתור את הבעיה באופן מוחלט אך יפחית משמעותית את פעילותן.

סוג המזיק מחיר כולל אחריות
הדברה נגד יתושים בגינה 350-600
הדברת קן צרעות כולל פינוי הקן 280-500
ריסוס נדלים בגינה 280-500
הדברת נמלים בגינה כולל נמלת האש הקטנה 280-500
טיפול בחולדות בגינה 350-600
ריסוס נגד פרעושים בגינה 350-600

חומרי הדברה לגינה

יש מגוון רחב של חומרי הדברה לגינה לפי סוג המזיק וצרכי הלקוח, בטבלה סיכום של 6 סוגי מזיקים וההדברה המתאימה להם:

סוג המזיק חומר ההדברה
הדברה נגד יתושים בגינה חומר הדברה בשם bug המיועד ליתושים בלבד
הדברת קן צרעות כולל פינוי הקן תרסיס בשם צרעון המיועד במיוחד להדברת קן צרעות
ריסוס נדלים בגינה תכשיר הדברה בשם טמפריד, חומר פרטרואיד המיועד לפרוקי רגלים.
הדברת נמלים בגינה כולל נמלת האש הקטנה תכשיר הדברה המגיע בפורמולציה גרגירי ומתאים במיוחד לנמלים
טיפול בחולדות בגינה רעלים מוצקים הפוגעים במערכת החיזור של הכבד (נוגדי קרישה).
ריסוס נגד פרעושים בגינה חומר מקבוצת הפרטרואידים בתוספת igr (מווסת גדילת חרקים).

הדברה בגינה עושים עם הדברות הארץ ונהנים כל השנה מגינה נקייה ממזיקים. התקשרו עוד היום להצעת מחיר!

שאלות ותשובות בנושא הדברה בגינה

בגינה יכולים להימצא מגוון רחב של מזיקים. רוב הפניות המגיעות אלינו, כשמדובר בגינה הן עבור יונים, מכרסמים, יתושים, תיקנים, נמלים, צרעות ופרעושים. כמובן שישנם עוד הרבה מזיקים בגינות וחצרות הבתים, חברתנו נותנת פתרון מהיר ויעיל לכולם!

המחירים משתנים בהתאם לסוג המזיק, רמת הנגיעות במקום ולגודל השטח המרוסס. כנסו ותראו את טבלת המחירים שלנו לפי מזיק.

את החולדות ניתן להדביר במגוון שיטות שונות, חלקן הומניות וחלקן הורגות. אנו מבצעים הדברה משולבת ובהתאם למקום ולרמת הנגיעות של המזיק בו. השיטות ההומניות נעשות באמצעות כלובים הומניים ולכידה באמצעות כפפות. בשיטת הקטילה אנו משתמשים במלכודות קטילה ומציבים תיבות האכלה עם רעלים המיועדים למכרסמים.

ריסוס ליתושים בגינה נעשה באמצעות חומר פרטרואידי המיועד ל"פרוקי רגליים" (חרקים). אנו מרססים היטב את כל הצמחייה בגינה ובנוסף בכל אזורי המרבץ של היתושים.

סכמת How TO

Call Now Button