055-9705-269

הדברה ברעננה

גרים ברעננה וזקוקים בדחיפות למדביר, אפילו לסתם יעוץ כי שמעתם רעשים מוזרים? התקשרו אלינו ונתן לכם ייעוץ בחינם, ללא שום התחייבות מצדכם. אנו מעניקים שירותי הדברה ברעננה כבר למעלה מ-12 שנים, רכשנו אלפי לקוחות חוזרים בזכות השירות המהיר וללא פשרות מול כל מזיק מולו התמודדנו ובכול התנאים בהם היינו תמיד דאגנו שלקוחותינו יהיו שבעי רצון. וידאנו את תוצרינו על ידי בקרת איכות שלאחר ההדברה מול הלקוחות ומענה על שאלון שאפשר לנו להכיר את עובדינו בשטח ולדעת על רמת השירות מול היעד אותו הצבנו.

הדברה ברעננה

מדביר ברעננה בעל רישיון מוסמך

אצלנו כל המדבירים בעלי רישיון הדברה תקף ואנו מדבירים רק על ידי חומרים ירוקים ומורשים על פי חוק! תוכלו ליהנות משירות מהיר של עד שעה הגעה לבית הלקוח, במקרים דחופים אפילו נדאג להגיע מהר יותר. זכרו הדברה זה לא משחק, הדברה לא מקצועית עלולה להיות מסוכנת בהחלט ואף יכולה להיות לא מוצלחת ולגרום לתופעה שבה המזיקים מתרבים ואפילו נהיים חזקים יותר בשל היכולת שלהם ועמידותם אל מול החומר הרעיל. תמיד ניתן לכם תעודת אחריות בכתב לאחר ההדברה.

ריסוס ברעננה עושים בטוח!

הדברות הארץ דואגים לכל לקוח ברמה האישית ושמים את בטיחות בני הבית בראש סדר העדיפויות שלנו. הרי מדובר ברעלים למרות היותם ירוקים ומאושרים כחוק והינם ידידותיים לסביבה, עדין אין להוריד מערכם וייעודם להשמדת מזיקים. הלקוח חייב לבקש את רישיון המדביר טרם ביצוע ההדברה. זכרו הדברה לא מקצועית יכולה להיות מסוכנת מאוד, במיוחד כשמדובר בתינוקות, נשים בהריון וחיות מחמד. לדוגמה: הדגים שבאקווריום, רגישים במיוחד לרעלים אלו, לכן במצבים בהן לא ניתן לשנע אותו למקום בוא אנו לא מבצעים ריסוס עקב גודלו ומשקלו. נכסה במגבת לחה ונרסס סביב במרחק של כמטר וחצי ממנו, כמובן שנאוורר בנוסף  את החדר, נפתח חלונות ונשאיר את הדלת פתוחה. את האקווריום נדביר בשיטה שונה אך יעילה לא פחות ובטיחותית בהחלט, נעזר במזרקים בהם רעלים בצורת ג'לי הבטיחותיים ביותר להדברה בגלל שאינם מתנדפים באוויר ופוגעים בחרק דרך דרכי הנשימה, אלה חודרים במגע שלו עם החומר או דרך מערכת העיכול.

ריסוס צמחייה

כיצד מתבצעת הדברה ירוקה ברעננה?

בשנים האחרונות גדלה המודעות בשימוש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה. אומנם השימוש בחומרים כימיים יעיל מאוד ופותר את הבעיה בקלות ובזריזות. מה שכן מסוכן יותר לבני אדם ולבעלי חיים במיוחד ועוד פוגע בסביבה. להלן דוגמאות של הדברה ברעננה ללא ריסוס כימי כלל.

סוג המזיק שיטת הטיפול
הדברת תיקנים  פיתיונות ג'ל ומלכודות דבק עם חומרי משיכה
הדברת נמלים שימוש בפיתיונות ג'ל ופיזור גרגרי רעל
הדברת צרעות הדברה באמצעות קצף בשם "צרעון"
הדברת עכברים פיתיונות מורעלים ומלכודות דבק
הדברת חולדות פיתיונות רעל מוצקים ומלכודות קטילה
הדברת זבובים הצבת מלכודות זבובים במקומות אסטרטגיים

הדברה ירוקה לפעמים לוקחת קצת יותר זמן להשגת תוצאה מושלמת. אחריות מובטחת ללקוח!

 הדברה ברעננה מחיר וכיצד מבצעים?

הדברת נמלים בחדר שינה: בבדיקה שערכנו לחדר, מצאנו כי ישנם שבילים רבים של נמלים המנותבים בכל חלל החדר. המשותף לכולם היה חור הנמצא בפינת החדר, דרכו הן נכנסות ויוצאות. אטמנו את הפתח באמצעות סיליקון והדברנו את החדר בכול המקומות בהן השבילים עברו. ההדברה התבצע באמצעות ג'ל פיתיון רעלים. הלקוח שילם כ-260 שקלים וקיבל תעודת אחריות מלאה.

Call Now Button