055-9705-269

הדברה בכפר יונה

הדברה בכפר יונה עם חברה מובילה בתחום! "הדברות הארץ" מספקים שירות ברמה הגבוה ביותר ובאחריות מלאה על כל הדברה שנבצע!

כשהגינה והמרפסת מלאים במעופפים, במטבח ובחדרי השירותים ישנם חרקים וכשרואים סימני חולדות ועכברים, צריכים להתקשר למדביר מוסמך! אתם לא חייבים לחיות איתם, יש לזה פתרון והוא יכול להתבצע עוד היום.

מזיקים תברואתיים גורמים נזק לרכוש וגם לבריאות, נראותם גם מעלה סלידה ופחד. הרבה פעמים הם לא עוזבים למרות שמרססים כל מיני חומרים ומציבים מלא מלכודות. יש מצבים שחייבים משהו שמבין, אחד שלמד ורכש ניסיון, כזה שיש לו רישיון.

התקשרו עוד היום ואנחנו נדאג לכם להפטר מהם. הדברות הארץ לא מתרשלים, עובדים לפי כל הנהלים ונזהרים בכול הנוגע לנושא הבטיחות. אצלנו תוכלו ליהנות ממחירים סבירים יחס אישי לכל לקוח וכמובן שהכול באחריות מלאה בכתב עבור כל פעולת הדברה בכפר יונה שנבצע.

הדברה בכפר יונה

צריכים מדביר בכפר יונה להיום?

  • זמינים 24 שעות ביממה כל השבוע ועד 40 דקות הגעה!
  • שיחת יעוץ ומקצועית על ידי מדבי מוסמך והצעת מחיר בחינם!
  • מדבירים בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה בלבד!
  • מחירים נוחים של החל מ-230 שקלים!
  • מומחים בהדברת כל סוגי המזיקים !

טיפול הומני, ללא הרג ופגיעה בחולדה כלל

הדברה לחולדות בדרך הומנית היא הבטוחה והידידותית ביותר למזיק ובני הבית. ישנם לא מעט דרכי טיפול בחולדות שהן ללא רעל וללא מלכודות הרג כלל, גם פעולות מניעה נכללות כדרך הדברה נגד חולדות, כגון: סגירת פתחים, בדיקת תקינות תשתיות האינסטלציה השונות ועוד.

דרך אחת היא באמצעות מלכודות הומניות המתאימות במיוחד לחולדות ולאחר הלכידה מגיעים שוב לאסוף את החולדה הכלואה ומשחררים אותה במקום רחוק בשדות.

דרך נוספת היא ללכוד את החולדה באמצעות כפפות או לוכדן, מצב בוא המדביר נפגש "פנים מול פנים" עם החולדה בבית הלקוח, לוכד אותה ומשחררה במקום מתאים. לכידות באופן זה לרוב נעשות בלילה, כשהחולדה ערה ופעילה.

צוות הדברות הארץ מעניק שירותי הדברת חולדות גם בלילה 24/7

הדברה ירוקה בכפר יונה

הכוונה בהדברה ירוקה היא, הדברה ללא ריסוס. הדברה שאינה פוגעת בסביבה מלבד המזיק. ישנם הרבה אפשרויות להרחיק ולהשמיד מזיקים. בחלק מהשיטות אנחנו משתמשים ברעלים ובחלק לא.

הדברה ירוקה עם פיתיונות רעל

לדוגמא, הדברה ירוקה בכפר יונה נגד נמלים ותיקנים, הרעל מגיע בפורמולציית ג'ל או גרגירים, אותם אנו שמים במקומות אסטרטגיים לפי תכונותיו של המזיק ולפי תנאי השטח הקיימים במקום.

בחולדות ועכברים אנו מטמינים רעלים מוצקים בתוך תיבות האכלה המיועדות למכרסמים, את התיבות מניחים במקומות בהם זיהינו פעילות שלהן.

הדברה באמצעות מלכודות

לדוגמה הדברת תיקנים אנו מציבים מלכודות דבק מתחת לכיור המטבח, בשירותים, במקלחת וכו'. במכרסמים שמים מלכודות קפיץ/קטילה ומלכודות דבק. ליתושים מלכודות אור ודבק.

כל מזיק לפי תכונותיו, תנאי השטח והסימנים שמצאנו במקום. חשוב לציין כי כשמדובר באוכלוסייה נרחבת, הדברה ללא רעלים עלולה להמשך זמן ארוך יותר ובמספר רב של טיפולים על מנת לחדש את המלכודות.

באילו חומרים מדבירים ולכמה זמן צריך לצאת מהבית?

החומרים המותרים לריסוס דירות עסקים וכדומה, הן רק מקבוצת הפרטרואידים. בשונה מהעבר (לפני 2016), שהיו מותרים לריסוס בתים גם "פחממנים כלורים", "קברמטים" ו"זרחנים אורגניים". הפרטרואידים פוגעים במערכת העצבים של החרק ופחות רעילים ליונקים.

לכל תכשיר הדברה, יש תווית ובא מצוין הרכב החומר, אופן השימוש, הוראות בטיחות וגם סעיף ובו הוראות חזרה לאחר ריסוס דירה. בכל התכשירים אופן החזרה זהה. כשעה לאחר ייבוש ואוורור המקום, אפשר לחזור. אנו בהדברות הארץ ממליצים לנשים בהריון, תינוקות, אנשים עם רקע רפואי וכדומה, לצאת לאחר הדברה בכפר יונה לשעתיים לפחות ולבעלי חיים לארבע שעות.

היכן מרססים כשמבצעים הדברת ג'וקים בכפר יונה?

הג'וקים אוהבים מקומות מסתור בעלי לחות ונתיבי ההליכה שלהם בצמוד לקירות. הם מגיעים אלינו לבתים בעיקר דרך תעלות הביוב, גם בטיפוס או בתעופה דרך החלון ולא פעם גם דרך הדלת הראשית של הבית.

לכן כשאנחנו עושים הדברת ג'וקים בכפר יונה, אנו מרססים את כל הפנלים בבית, בדגש על חדרי השירותים המקלחות והמטבח. מרססים את כל החלונות בבית, כל פתחי הביובים וצינורות האינסטלציה.  מרססים היטב את הארונות שמתחת לכיורים.

מדבירים את היקף הבית ולבסוף את הביובים שבחצר. הדברה נגד ג'וקים שנעשית בצורה נכונה ויסודית אמורה להספיק לשנה שלימה ואף יותר. אצלנו לאחר ריסוס נגד ג'וקים, הלקוח מקבל תעודת אחריות לשנה שלימה.

כל מה שצריך לדעת על הדברת יתושים

היתושים מטרידים רוב ימות השנה למעת ימים קרים וגשומים. עיקר פעילותם היא בעונות המעבר ובחודשי הקיץ. ליתושים יכולת תעופה של עד מספר קילומטרים. לכן לא תמיד ניתן לאתר את מקור הבעיה, כלומר בית הגידול שלהם. כך שמקור הבעיה יכול להיות אצל אחד השכנים, שמטריד גם בבית ובגינה שלכם.

ישנן פעולות מניעה שמפחיתות את פעילותם ופחות מזמנות את היתושים. יש לדאוג שהגינה תהיה יבשה וללא מקורות  מים עומדים, הם דוגרים במים עומדים. אפילו בכלי כיבול כגודלו של פקק בקבוק. היתושים ניזונים מצוף פרחים ונמשכים לצמחייה. על כן צריך לדאוג לגיזום עשבים ולניקיון הגינה.

ריסוס גינה נגד יתושים עושים לפחות לאחר 24 שעות לאחר ההשקיה. החצר צריך להיות יבש וגם 48 שעות לאחר ההדברה אין להשקות את הגינה. אנו כמובן משתמשים בחומרים מאושרים ומתאימים במיוחד ליתושים. מרססים את כל העשבייה בחצר, את כל מקומות המנחת שלהם כגון אביזרי תאורה, סדקים וחריצים בקירות וכדומה.

הדברת יתושים בכפר יונה יכולה להחזיק כשלושה חודשים ויותר. ההצלחה תלויה בחומר ההדברה ושארית החומר על המשטח, באופן יישום הריסוס וכמובן באחזקה שוטפת של המקום.

הדברת בניין בכפר יונה למגוון רחב של מזיקים

כהרגלנו, לפני כל הדברת בניין משותף בכפר יונה, אנו עורכים סריקה מקיפה של הבניין, לניטור מזיקים בסביבה. כגון תיקנים, נמלים, פרעושים, צרעות, עכבישים ועוד.

בודקים את מצב התחזוקה של הבניין, אם יש נזילות, סדקים בצינורות האינסטלציה, תקינות פתחי הביובים וכדומה. מוסרים לידיעת הוועד את הליקויים שמצאנו, הרי מזיקים נמשכים ומתרבים בקצב מהיר יותר במקומות "מוזנחים".

את הריסוס אנחנו מתחילים בתוך הבניין, בקומה הגבוהה ביותר. מבצעים הדברה בכל מפלס ומפלס, בחדר המדרגות, במקלט, באזור המחסנים, בלובי הכניסה וחדרים משותפים נוספים אם יש.

לאחר מכן עוברים להדביר את ההיקף של הבניין, חדר האשפה (כולל ריסוס חיצוני של כל הפחים), אזור בלוני הגז, במקומות המוצלים בסדקים, בחריצים ובכול המקומות שמצאנו בשלב הניטור נוכחות של מזיקים.

אחרי שריססנו את כל שטח המקום בצורה יסודית, מדבירים את כל פתחי הביובים של הבניין. הדברה בכפר יונה לבניין מומלצת ביותר לבצע באביב, לפני שכל המזיקים מתרבים ומופיעים בהמוניהם.

פעולות הדברה בעיר כפר יונה שביצענו כולל מחירים

הדברת פרעושים בדירת שלושה חדרים: בהדברת פרעושים חייבים לנתר ולמצוא את מקור הנגע, אם לא נמצא מקום בית הגידול אי אפשר לפתור את הבעיה, חובה למצוא מהיכן זה מגיע.

בדרך כלל מוקד המשיכה הוא שליית החתול, ואז מה שצריך זה לאסוף לתוך שקית קשיחה לרסס ולשים בפח. במקרא זה, לאחר חיפוש בבית ובדיקת בעלי החיים, נמצא כי מקום מרבצו של כלבם היה מלא בפרעושים וגם נשא עמו לא מעט מהם. הכלב נשלח לטיפול אצל וטרינר והכרית עם השמיכות שהיו במלונה הוכנסו למכונת הכביסה ברתיחה מלאה.

לאחר שווידאנו כי כל אמצעי המניעה נעשו בשלמותם עברנו לשלב ההדברה. השתמשנו בחומר בשם "טמפריד" המומלץ כשמבצעים הדברת פרעושים בתוך הבית בתוספת חומר הפוגע בזחלי הפרעושים.

ביצענו הדברה עד כדי שטיפה מלאה בכול הבית בדגש על אזור מרבצו של הכלב. בסיום ההדברה הלקוח קיבל תעודת אחריות בכתב. עבור הדברה זו הלקוח שילם כ-450 שקלים והלקוח יכול היה לחזור לביתו לאחר כשעתיים מרגע סיום ההדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בכפר יונה

מה המחיר של שירותי הדברה בכפר יונה?

המחירים מותאמים לפי גודל המקום, סוג המזיק וכמובן גם לרמת הנגיעות. אצלנו המחיר מתחיל ב-180 ₪ עבור ריסוס של שני בורות ביוב ועולה בהתאם למורכבות ההדברה. תמיד נדאג למחירים סבירים ביחס לשוק.

האם קיים שירות הדברה בשעות הלילה בכפר יונה?

כן, בהחלט. ישנם מזיקים כגון חולדות ועכברים הפעילים בשעות הלילה ונכון יותר לבצע את הדברתן בשעות הפעילות. גם בצרעות נעדיף לטפל כשמחשיך. מפני שאינן פעילות בשעות החשיכה ולכן ההדברה אינה מסוכנת כמו באור יום בזמן פעילותן. כמובן שגם אנו נותנים שירות לילי בהתאם לצרכי הלקוח.

כיצד נכין את הבית לריסוס?

ריסוס חומר הדברה צריך להיות על משטח נקיא ויבש, כך הוא נספג היטב ונשאר עמיד לאורך זמן ממושך. אנו מנחים את לקוחותינו לנקות את הבית לפני הגעתנו ושיהיה מספיק זמן שהרצפה תתייבש.

הזמנת שירות הדברה בכפר יונה

[טקסט קריאה לפעולה להזמנת שירות]

Call Now Button