055-9705-269

הדברה בהוד השרון

נמצאים בהוד השרון או בסביבתה וצריכים מדביר מוסמך לעכשיו? אנחנו נדאג לזה בדחיפות! חברת "הדברות הארץ" מבצעת שירותי הדברה בהוד השרון משנת 2009. המדבירים שלנו מחזיקים ברישיון של המשרד להגנת הסביבה בתוקף. אצלנו משתמשים בחומרים ירוקים ומאושרים בלבד! בתום כל הדברה מוענקת תעודת אחריות בכתב.

הדברה בהוד השרון

בטיחות ומקצועיות בעבודה

בשוק ההדברות כיום ישנם לא מעט, שמרססים ללא רישיון ונותנים שירותי הדברה מסוכנים ללקוחות תמימים, שלא בודקים את רישיונם או שאינם מודעים לרמת החומרה והצורך, שיש בדבר. אל תתנו לזה יד! כיום ישנם שיטות טבעיות שאינם פוגעות בסביבה, כיום יש שימוש רב בחומרים המיוצרים מצמחים, חומרים אורגנים. הדברה בהוד השרון עושים רק עם מדביר מוסמך!

לפני שמזמינים מדביר בהוד השרון

הדברה שאינה מבוקרת הנעשית ללא ניסיון וללא ידע מקדים. הכוללים רמת נגיעות ותנאי השטח בהם פועלים. על החומרים בהם משתמשים הדורשים טיפול כחוק, מסוכנת ולא מומלצת בשבילכם! תמיד תבקשו מהמדביר להציג את רישיונות ההדברה. וודאו שאכן הן נמצאים בתוקף ושהשם אכן זהה לתעודה המזהה. או שהתמונה המופיע באמת תואמת למראה המדביר המבצע! מומלץ לקבל הצעה הכוללת אחריות מלאה ומתן ציפיות ההצלחה.

הדברת פשפש המיטה בהוד השרון שביצענו בהצלחה מרובה

הדברת פשפש המיטה בדירת שלושה חדרים. הגענו לדירה ובה הייתה רמת נגיעות סבירה יחסית של פשפשי מיטה בשלושת חדרי השינה. מבעוד מועד הוטל על הלקוח מספר משימות ההכרחיות לביצוע הדברת פשפש המיטה, אותם ביצע כהלכה. כגון: ריקון כל תכולת הארונות, השידות ויתר הרהיטים שבחדרים. בנוסף הוכנסו כל הבגדים לשקיות ניילון והוצאו אל מרפסת השמש, כדי לגרום להתייבשות הפשפשים עד כדי תמותה.

השתמשנו במכשיר קיטור מקצועי כדי להשמיד את כל הדרגות הצעירות של הפשפשים. מה שמחסל על הדרך גם את הדרגות הבוגרות. בשל טמפרטורת הקיטור הגבוה וחדירת האדים לכל מקום אפשרי בוא נמצאו בחדרים. לאחר שעברנו על כל החדרים בקיטור, פעולה שלקחה יותר מארבע שעות לצוות של שניים. עברנו לשלב ההדברה ברעלים. מהלנו תכשיר הדברה בשם "טמפריד", שללא ספק המוצלח ביותר בביצוע הדברת פשפשים. בכמות מים מדויקת לפי הוראות התווית שבבקבוק הרעל. ריססנו היטב את המשקופים והדלתות. הקפדנו מאוד בארונות וביתר הרהיטים שהיו בחדרים, בחריצים ובשקעים. לאחר ההדברה נתנה ללקוח אחריות מלאה לשנה שלימה. עלות ההדברה הייתה כ-1900 שקלים.

Call Now Button