055-9705-269

הדברה בקרית שמונה

שלום הגעתם לחברת "הדברות הארץ". חברתנו מספקת פתרונות הדברה מקצועיים בקרית שמונה והסביבה כבר למעלה מעשור שנים. ברבות השנים רכשנו הרבה ידע ובעיקר המון ניסיון תוך מתן שירות מקצועי סבלני ואישי אל מול הלקוחות, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. בחברת "הדברות הארץ" מועסקים מדבירים בעלי רישיון מוסמך בלבד וניסיון מוכח. אנו משתמשים אך רק בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. אם נתקלתם במזיק בבית או בחצר, בעסק או אפילו ברכביכם התקשרו עוד היום ותקבלו מענה מהיר (עד 40 דקות הגעה) ומקצועי אשר ישים קץ למזיקים!

הדברה בקרית שמונה

הזמינו אותנו עוד היום ותיהנו ממחירים נוחים החל מ-180 שקלים הדברה איכותית הנותנת לך שקט מלא ובית ריק מחרקים מכרסמים ומזיקים נוספים.

מחירון הדברה בקרית שמונה והסביבה

סוג המזיק פעולת ההדברה שנבצע מחיר בש"ח
תיקן אמריקאי ריסוס על ידי חומר פרטרואיד.  בביובים, מתחת לכיורים, בשירותים והמקלחות ובכל ההיקף הפנימי של הבית. החל מ230 שקלים

כולל אחריות

תיקן גרמני נשתמש בחומר פרטרואיד בשילוב של ריסוס והדברה בג'ל במקומות הנגועים. החל מ350 שקלים

כולל אחריות

נמלים נשתמש בחומר פרטרואיד בשילוב של ריסוס בכול השבילים שלהם ובצמוד לקנים והדברה בג'ל בחריצים, בארונות המטבח ובמקומות המסתור. החל מ230שקלים

כולל אחריות

נמלת האש נשתמש בחומר פרטרואיד בשילוב של ריסוס השבילים ופיזור גרגרי פיתיון מורעלים בשבילי הנמלים בחצר. החל מ400 שקלים

כולל אחריות

יתושים ריסוס על ידי חומר פרטרואיד בכל העשבים בחצר ובכל מקומות המנחת שלהם. החל מ350 שקלים

כולל אחריות

פרעושים ריסוס על ידי נגירה (שטיפה) בכל האזורים הנגועים ונתמקד באזור המרבץ של בעלי החיים השוכנים בבית. החל מ350שקלים

כולל אחריות

הדברה בקרית שמונה שביצענו.

  • הדברת תיקן גרמני בנגיעות גדולה מאוד במטבח. השתמשנו בחומר ידידותי לסביבה המגיעה במצב צבירה ג'לי. שמנו בקפידה בכול החריצים בארונות המטבח במסילות, במגירות, בצירים של הדלתות, מאחורי מוצרי החשמל שעל השיש ובכול האזורים הנגועים. בנוסף השתמשנו גם בתכשיר הדברה בשם "דרגון" על מנת להבטיח את חיסולם המידי של התיקנים ברצפה, מתחת לכיור ומאחורי המקרר. בסיום ההדברה הלקוח קיבל תעודת אחריות בכתב, המדביר נתן לו כמה דגשים חשובים אשר ימנעו כניסת מזיקים בעתיד. התשלום עבור ביצוע ההדברה היה כ450 שקלים.

 

Call Now Button