055-9705-269

הדברה בצפת

שלום לכם, סובלים ממזיקים המטרידים אתכם בבית, בחצר, בבית העסק או בכל מקום אחר במרחב הפרטי שלכם? לנו יש את הכלים, הידע והניסיון הדרושים בכדי לשים סוף למזיקים. אנו נותנים שירותי הדברה בצפת כבר למעלה מעשר שנים, את ניסיוננו רכשנו במהלך השנים דרך אלפי לקוחות אשר הקו שהנחה אותנו למצוינות היה לתת שירות ללא פשרות עד להשגת תוצאה מלאה, תוך מתן תעודת אחריות בכתב עבור כל הדברה.

הדברה בצפת

מזמינים מדביר בצפת רק אצלנו!

  • כל המדבירים שלנו בעלי רישיון של המשרד להגנת הסביבה!
  • תעודת אחריות בכתב על כל ביצוע הדברה!
  • זמינים 24 שעות ביממה למעט שבת קודש ומועדי ישראל!
  • משתמשים בחומרים מורשים על ידי המשרד לאיכות הסביבה בלבד!

נתקלתם בחולדה באמצע הלילה בדרככם לשירותים? שוב אתם רואים את הג'וקים מתרוצצים על השיש במטבח? הנמלים לא נחים הם נמצאים בכל פינה?

זה הזמן להתקשר להדברות הארץ, אנחנו מתחייבים לפתור לכם את בעיית המזיקים!

התקשרו עכשיו ל"הדברות הארץ". נגיע במהרה, ניתן לכם יחס אישי ובמחיר של החל מ 230 שקלים. והכי חשוב נעלים את המזיקים!

 

דוגמאות לפעולות הדברה בצפת שנעשו על ידי צוות המדבירים שלנו

  • הדברת תיקנים לפני אכלוס בדירה בת 3.5 חדרים. השתמשנו בתכשיר הדברה בשם "דרגון" זהו תכשיר מעולה לקטילת תיקנים המעניק הגנה ממושכת מתיקנים וחרקים נוספים. ריססנו את כל הפנלים של הבית והתמקדנו בשירותים, במקלחת ובמטבח. הקפדנו גם לרסס מתחת לכיורים ולבסוף ריססנו את הביובים שבתוך הבית ומחוצה לו. הלקוחה קיבלה תעודת אחריות בכתב, המדביר נתן לה כמה טיפים להתמודדות מוצלחת מול המזיקים. התשלום עבור ביצוע ההדברה היה כ280 שקלים.

הדברה נגד ג'וקים לפני מעבר דירה

  • הדברת קן צרעות במרפסת שירות. הדברת צרעות מוצלחת חייבת לעשות לאחר רדת החשכה, כשכל הפרטים נמצאים בתוך הקן. רק כך אפשר לתפוס את כל הממלכה בקבוצה אחת! השתמשנו בתכשיר הדברה מוקצף בשם "צרעון" המיועד לקטילת צרעות על בסיס פרטרואיד. הקן היה חשוף כך שלא הייתה בעיית גישה, פשוט ריססנו את הקן עד לתוצאה מושלמת בה כל הצרעות כולל המלכה הושמדו! לאחר מכן גירדנו את הקן עם שפכטל וסילקנו אותו. עוד פרט חשוב לאחר סיום העבודה הוא ששטפנו את האזור בחומר חיטוי על מנת להבטיח שצרעות אחרות לא יגיעו להשתכן במקום. התשלום עבור ביצוע פעולת ההדברה היה כ350 שקלים.

קן צרעות

לפני שמבצעים הדברה בצפת, יש הכנות שצריך לבצע

הדברת פרעושים: להכניס את כל הבגדים, המצעים לתוך שקית ולהניח חשוף לשמש. לשאוב את הספות, השטיחים ומה שניתן על ידי שואב בעל עוצמה חזקה.

הדברת תיקנים/ג'וקים: בהדברת תיקנים הבית צריך להיות נקי, בדרך כלל אנחנו מגיעים אחרי המנקה…

הדברת יתושים: יש לגזום עשבייה ולדאוג לסדר וניקיון הגינה. אנו מספקים גם שירותי גננות על מנת לסייע ללקוחות בהכנות ההדברה.

לכמה זמן צריך לצאת מהבית לאחר ההדברה?

משך השהות מחוץ לבית לאחר ההדברה משתנה בהתאם למזיק ולבני הבית. בהרבה הדברות שלא תצטרכו כלל לצאת ולהיפך להיות שותפים בהדברה. אך יש גם כאלה שתהיו מוכרחים לחכות בחוץ בשעת ההדברה ולאחריה. למשל הדברות המבוססות על מלכודות הומניות/קטילה ורעלים במצב צבירה מוצק תוכלו להיות בבית בזמן ההדברה. ריסוסים יהיו בין שעה לשעתיים עבור אנשים בוגרים ובריאים. עבור תינוקות, ילדים, אישה בהריון, אנשים מבוגרים, אנשים בעלי רקע רפואי ובעלי חיים יהיה בין 4-6 שעות ולפעמים יומלץ גם ל-24 שעות. אנו מקפידים מאוד על בריאותם של הלקוחות!

 

Call Now Button