055-9705-269

הדברה בעפולה

שלום וברוכים הבאים, הגעתם לחברת הדברות הארץ. חברתנו מציעה שירותי הדברה נרחבים ומגוון פתרונות מקוריים כנגד כל סוגי המזיקים. אנחנו מבצעים פעולות הדברה בעפולה עוד משנת 2009. במהלך השנים הצטרפו אלינו אלפי לקוחות מרוצים שנעזרים בשירותינו לפי הצורך וחלקם אף בשירותים הניתנים על בסיס חודשי. כחלק מפעילותינו אנו גם משרתים את המגזר העסקי והמוסדי, עובדים לא מעט גם עם בתי ספר וגנים. אנו מעניקים שירות אדיב והוגן. אצלנו תקבלו תעודת אחריות עבור כל הדברה שנבצע ותיהנו ממחירים סבירים ונוחים.

הדברה בעפולה

מדביר מומלץ בעפולה זמין מעכשיו לעכשיו

יש מצבים בהם אנו זקוקים לשירותי הדברה בדחיפות, שלא יתמהמהו שיגיעו בחצי שעה הקרובה. כשמדובר בנחש שמצא את דרכו אל גינתנו או בחולדה שנכנסה מהחלון האמצע הלילה ויש תינוק בבית… אז אם אתם מחפשים חברת הדברה בעפולה בכל שעה ובכל ימות השבוע, בחברת הדברות הארץ קיים מדביר בעפולה הנמצא תחת כוננות למקרים כאלה. אנחנו זמינים 24/7 ומגיעים תוך חצי שעה. אנו מעניקים יחס אישי ועמידה בזמנים מול השגת שביעות רצון הלקוח. התקשרו עוד היום ותסיימו סופית עם מטרד המזיקים.

מגוון אפשרויות לטיפול בחולדות ועכברים

אנחנו מבצעים הדברה והרחקת מכרסמים בעפולה במגוון דרכים שונות. חלק מהשיטות פוגעות במזיק וחלקן הומניות לחלוטין ואינן מזיקות את המזיק כלל. אנחנו כמובן שתמיד נעדיף לשלב בין שיטות ההדברה על מנת למגר את התופעה ב-100 אחוז!

במה משתמשים? היכן מציבים?
מלכודת קפיץ מניחים במקומות אסטרטגיים בצמוד לקיר, נשים פיתיון שונה בכל מלכודת.
מלכודת דבק מתאים יותר לעכברים. נשים פיתיונות מתאימים.
כלוב הומני (בעל כניסה וללא יציאה) נציב במקומות בהן קיימת פעילות שלהן ובצמוד לקיר.
לכידת מכרסמים בידיים (כפפות) בדרך כלל לכידות מתבצעות בלילה, בשעות הפעילות שלהן.
הדברה עם רעלי "סולו בלוק" עוגנים בתוך תיבות האכלה או קושרים בתוך הביובים
הדברה עם רעלי "פסטה" שמים בתיבות האכלה ובמחילות שלהן כשניתן.

איך מדבירים ג'וקים בבניין?

ראשית בבניין משותף על המדביר לדאוג לשלט אזהרה בולט ובו מפורט תאריך ההדברה, סוג ההדברה והנחיות בטיחות. הדברת ג'וקים בבניין עושים באמצעות ריסוס בלבד. אנחנו לרוב מתחילים מהקומה העליונה (או מהגג) ויורדים למטה, מרססים היטב בכל הקומות כולל חדר המדרגות. יורדים עד לקומת הכניסה ומשם לחדרי השירות, מחסנים, חדר אופניים ומקלט. מרססים גם את היקף הבניין ולסיום מדבירים את כל הביובים. הדברה נגד ג'וקים בעפולה מומלצת בתקופת האביב עוד לפני שהמזיקים מגיעים. האחריות אצלנו היא לשנה שלימה.

הדברת טרמיטים בעפולה במחיר סביר

הדברת טרמיטים לדירת 3 חדרים: הטרמיטים נוהגים לבנות את קנם בשכבת החול שנמצאת מתחת לשכבת הבטון שברצפת הבית, לכן עלינו לקדוח בריצוץ כדי לחדור בפנים. ממלכת הטרמיטים עלולה בקלות להכיל מיליוני וגם מאות מיליוני פרטים, לכן עלינו להשתמש בכמות גדולה של חומר בכפוף להוראות התווית של תכשיר ההדברה. לאחר שביצענו את ההדברה בצורה קפדנית מאוד מפני שהדברת טרמיטים איננה פשוטה כלל ונחשבת להדברה המורכבת ביותר בענף ההדברה. נתנו תעודת אחריות מלאה בכתב.

ככה מבצעים הדברת פרעושים בעפולה

הדברת פרעושים במרפסת: הגענו לדירה ובה כלב שהיה נגוע בפרעושים והיה שוכן במרפסת. הכלב נשלח לטיפול אצל וטרינר וכל הבדים שהיו במלונה נשלחו לכביסה ברתיחה מלאה. עברנו עם שואב אבק בעוצמה גבוהה בכל המקומות שהפרעושים נוהגים להטיל את הביצים והמקומות בהן הזחלים והגלמים עשויים להימצא. לאחר שביצענו את כל פעולות הכנת הבית לקראת הדברת פרעושים התחלנו לרסס באמצעות תכשיר המיועד לפרעושים בחוץ את כל המרפסת בדגש על אזור מרבצו של הכלב. עבור ההדברה התשלום היה כ-340 שקלים ואחריות מלאה כי השמדנו את כל הפרעושים.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בעפולה

מחירי הדברה בעפולה אינם שווים ומתומחרים כל מקרא לגופו. אנחנו תמיד דואגים שהמחיר יישאר סביר ביחס לשוק והמחיר ההתחלתי הינו 180 ₪ כולל אחריות.

משתמשים בחומר מקבוצת הפרטרואידים המיועד לצרעות. מרססים היטב את הקן עד להשמדתו המליאה. אנחנו גם מסלקים את הקן בסיום ההדברה.

הכוונה בהדברה ירוקה היא הדברה ללא ריסוס בחומרים כימיים. אנחנו מבצעים זאת באמצעות מלכודות קפיץ, מלכודות דבק, פורמולציות שונות של רעלים כגון: גרגרים, ג'ל, כופתאות, פסטות ועוד. בהדברה ירוקה לא צריך להכין את הבית ואין צורך לצאת לא בזמן ההדברה ולא לאחר מכן.

כן, אנחנו זמינים 24 שעות למעט שבת ויום טוב. תמיד קיים מדביר קונן באזור עפולה הזמין לתת שירות.

Call Now Button