הדברה בעפולה

שלום וברוכים הבאים, הגעתם לחברת הדברות הארץ. חברתנו מציעה שירותי הדברה נרחבים ומגוון פתרונות מקוריים כנגד כל סוגי המזיקים. אנחנו מבצעים פעולות הדברה בעפולה עוד משנת 2009. במהלך השנים הצטרפו אלינו אלפי לקוחות מרוצים שנעזרים בשירותינו לפי הצורך וחלקם אף בשירותים הניתנים על בסיס חודשי. כחלק מפעילותינו אנו גם משרתים את המגזר העסקי והמוסדי, עובדים לא מעט גם עם בתי ספר וגנים. אנו מעניקים שירות אדיב והוגן. אצלנו תקבלו תעודת אחריות עבור כל הדברה שנבצע ותיהנו ממחירים סבירים ונוחים.

הדברה בעפולה

מדביר מומלץ בעפולה זמין מעכשיו לעכשיו

יש מצבים בהם אנו זקוקים לשירותי הדברה בדחיפות, שלא יתמהמהו שיגיעו בחצי שעה הקרובה. כשמדובר בנחש שמצא את דרכו אל גינתנו או בחולדה שנכנסה מהחלון האמצע הלילה ויש תינוק בבית… אז אם אתם מחפשים חברת הדברה בעפולה בכל שעה ובכל ימות השבוע, בחברת הדברות הארץ קיים מדביר בעפולה הנמצא תחת כוננות למקרים כאלה. אנחנו זמינים 24/7 ומגיעים תוך חצי שעה. אנו מעניקים יחס אישי ועמידה בזמנים מול השגת שביעות רצון הלקוח. התקשרו עוד היום ותסיימו סופית עם מטרד המזיקים.

הדברת טרמיטים בעפולה במחיר סביר

הדברת טרמיטים לדירת 3 חדרים: הטרמיטים נוהגים לבנות את קנם בשכבת החול שנמצאת מתחת לשכבת הבטון שברצפת הבית, לכן עלינו לקדוח בריצוץ כדי לחדור בפנים. ממלכת הטרמיטים עלולה בקלות להכיל מיליוני וגם מאות מיליוני פרטים, לכן עלינו להשתמש בכמות גדולה של חומר בכפוף להוראות התווית של תכשיר ההדברה. לאחר שביצענו את ההדברה בצורה קפדנית מאוד מפני שהדברת טרמיטים איננה פשוטה כלל ונחשבת להדברה המורכבת ביותר בענף ההדברה. נתנו תעודת אחריות מלאה בכתב.

ככה מבצעים הדברת פרעושים בעפולה

הדברת פרעושים במרפסת: הגענו לדירה ובה כלב שהיה נגוע בפרעושים והיה שוכן במרפסת. הכלב נשלח לטיפול אצל וטרינר וכל הבדים שהיו במלונה נשלחו לכביסה ברתיחה מלאה. עברנו עם שואב אבק בעוצמה גבוהה בכל המקומות שהפרעושים נוהגים להטיל את הביצים והמקומות בהן הזחלים והגלמים עשויים להימצא. לאחר שביצענו את כל פעולות הכנת הבית לקראת הדברת פרעושים התחלנו לרסס באמצעות תכשיר המיועד לפרעושים בחוץ את כל המרפסת בדגש על אזור מרבצו של הכלב. עבור ההדברה התשלום היה כ-340 שקלים ואחריות מלאה כי השמדנו את כל הפרעושים.

גלילה לראש העמוד
Call Now Button