הדברה בעכו

צריכים שירותי הדברה בעכו? אתם נמצאים במקום הנכון! חברת הדברות הארץ מספקת שירותי הדברה בעכו כבר למעלה מ-13 שנים. ברבות השנים צברנו אלפי לקוחות חוזרים, מפני שדאגנו תמיד לספק את רצון הלקוח, מול שירות אדיב, מקצועי ויחס אישי אותו הענקנו. אנחנו מתמחים בכל סוגי המזיקים כגון: זוחלים, חרקים, יונקים, בעלי כנף ועוד. אנו מרבים להיעזר בשיטות הומניות שלא פוגעות במזיקים אלה מרחיקות ומונעות מאיתם לחזור שוב ולהזיק. אצלנו המדבירים בעלי רישיון הדברה והיתרי לכידה, בפיקוחם של המשרד להגנת הסביבה ורשות הטבע והגנים. הדברה זה לא משחק, עובדים לפי הנהלים! משתמשים רק בחומרים ירוקים המאושרים בחוק.

הדברה בעכו

כשמזמינים מדביר בעכו, מומלץ לוודא מספר פרטים.

  • שהמדביר מחזיק ברישיון הדברה תקף, מטעם המשרד להגנת הסביבה. יש לא מעט המרססים ללא רישיון הדברה ובכך מסכנים את בריאות הציבור.
  •  שההדברה נעשית באמצעות תכשירי הדברה ידידותיים לסביבה. יש מדבירים שנוטים להשתמש בחומרים שלא מאושרים להדברה תברואתית, מפני שהם רעילים יותר וניתן לקבל תוצאה מושלמת, בפחות מאמץ ובעלויות נמוכות משמעותית, אך אינם מתייחסים לסכנה הכרוכה בדבר.
  • שיישום החומר יעשה בהתאם לשטח ולרמת נגיעות המזיקים, בהתאם להוראות המופיעות בתווית שנמצא בצוואר הבקבוק. כשהמינון לא תואם את ההוראות, זה גם עלול למסכן את הבריאות וגם יכול לגרום לתוצאה הפוכה בה המזיק מתחזק כנגד הרעל ויוצר תנגודת המאפשרת לא יכולת הישרדות גבוה מולו.

שירותי הדברה בעכו שביצענו

הדברת טרמיטים בעכו לדירת 3.5 חדרים: לא כל מדביר מאושר לבצע הדברת טרמיטים, היא נחשבת להדברה המורכבת ביותר בתחום, הן מבחינה מעשית והן מבחינה בטיחותית. שירותי הדברת טרמיטים כוללים קדיחות רבות במעטפת הבית ויישום ברעלים בכמויות גדולות, כל זאת מפני שקנם נמצא מתחת לריצוף וכמות האוכלוסייה יכולה להגיע למיליוני פרטים ואף יותר. לאחר שערכנו ניתור וביצענו את הקדיחות מסביב לבית. הדברנו את הקינים דרך החורים שיצרנו, בכמות מתאימה לפי השטח ורמת הנגיעות כל זאת בהתאם להוראות יצרן. בסוף ההדברה נתנו תעודת אחריות מלאה בכתב ומתן הוראות חזרה לבית היו כלאחר שעתיים. תשלום עבור הדברה זו היה כ-1800 שקלים.

גלילה לראש העמוד
Call Now Button