055-9705-269

הדברה בחדרה

מחפשים מדביר מוסמך בחדרה? חברת הדברות הארץ מבצעת שירותי הדברה בחדרה, בפיקוח של המשרד להגנת הסביבה כבר למעלה מ-13 שנים.

בחברתנו מדבירים הממוקמים באזור חדרה והסביבה, המתמחים בהדברת מזיקים, הרחקת יונים ולכידת נחשים, בידינו כל ההיתרים והרישיונות הדרושים בחוק לביצוע כל הדברה שהיא, אצלנו מדבירים בחומרים ידידותיים לסביבה בלבד.

הדברה זה לא משחק, פועלים רק לפי נהלי הבטיחות, מקפידים על תקינות המכשור ודואגים לתוקפן ושימורן של החומרים איתם אנו מדבירים. שמים סוף למזיקים ולא פוגעים בסובבים!!!

הדברה בחדרה

מדוע הופיעו ג'וקים בבית שלך?

ג'וקים מופיעים בבתים של בני אדם משחר האנושות והסיבה לכך פשוטה – הם מחפשים אחר מזון והם לא בררנים במיוחד. אתם משאירים מזון חשוף על השולחן במטבח או בסלון? אתם לא אוטמים את פח האשפה שלכם היטב? אתם משאירים פירורים ברחבי הבית? הם יגיעו אליכם.

ריסוס ביוב

ג'וקים מגיעים בהליכה על הרצפה או באמצעות התעופפות, כאשר חלקם יכולים לבצע קפיצות קטנות וחלקם מעופפים לטווחים ארוכים יותר. הם פעילים בעיקר בשעות הלילה ולכן ההיתקלות מול ג'וקים נעשית במקרים רבים בחשיכה והיא מפחידה ומלחיצה. הם לא תוקפניים כמובן אבל הם גועליים ובעיקר יש בהם סכנה של העברת מחלות וזיהומים במגע ישיר עם העור שלנו או עם המזון שאנו אוכלים לאחר מכן. הפתרון לכל להקת ג'וקים שמבקרת אצלכם היא אחת – הדברת ג'וקים בחדרה באמצעות צוות "הדברות הארץ". אנו מגיעים ומבצעים הדברה נגד ג'וקים בצורה יסודית ותוך כדי הקפדה על מקצועיות ושירות יעיל ומהיר ככל שניתן עבורכם.

הדברת נמלים בחדרה

התושבים של אזור חדרה סובלים כמו כל שאר הישראלים מהחריצות והיעילות של הנמלים. היכולת שלהן לחפש ולאתר מזון ממרחקים וליצור "נתיב סחר" לכל שאר הנמלים בקן שלהם הוא מטרד שרבים סובלים ממנו, בעיקר בבתים צמדי קרקע או דירות בקומות נמוכות. ברגע שאתם נחשבים יעד מזון עבור המלכה שלהם – אתם תסבלו משיירות נמלים בבית. הפתרון היחיד הוא הדברת נמלים מקצועית. אנו זמינים עבורכם למענה מהיר של הדברת נמלים בחדרה בכל יום ובכל שעה. צוות הדברות הארץ מבצע ריסוס נגד נמלים מזה שנים רבות עם שירות של מאות משפחות בחדרה עד כה.

הדברת גינה

מדוע להזמין מדביר בחדרה מאתנו?

  • אנחנו מציעים מחירים סבירים ומספקים תעודת אחריות עבור כל מסימה שנבצע.
  • מתמחים בכל סוגי המזיקים ומשתמשים בחומרים ירוקים וללא ריח.
  • נעזרים לא מעט בשיטות הומניות ודרכי מניעה, לא מרססים סתם.
  • אנחנו כאן לשירותכם 24/7, מגיעים תוך חצי שעה במקרי חירום.

הדברה בחדרה הכוללת פעולות מניעה

הדברת יתושים בחצר פרטי בגודל של 125 מטר: ליתושים יכולות תעופה גבוהות, הם מסוגלים לעוף כמספר קילומטרים ממקום בית גידולם. לכן יש לבצע פעולות גינון וטיפוח הגינה ובכך למנוע מהם לרצות להגיע לחצר. היתושים ניזונים מצוף הפרחים ולא מדמם של יונקים, את הדם הם צריכים לצורך רבייה, ייצור והטלת ביצים… כחלק ממתן שירותי הדברה בחדרה שאנו מספקים, חברת הדברות הארץ גם דואגת למניעת מזיקים בדרכים שונות. גזמנו עשבייה בכל החצר ולאחר פינוי הגזם, פנינו לשלב שילוב החומרים, לצורך קטילת היתושים. השתמשנו בחומר הדברה המתאים להדברת יתושים בחצר. ריססנו את כל העשבייה, אזורי הפעילות והמנחת שהיו הגינה. התשלום היה כ-400 שקלים ותעודת אחריות בכתב ניתנה ללקוח.

ריסוס עשבייה

הדברת פרעושים בחדרה: חרק קטן שמתרבה מהר מאוד

הדברת פרעושים בחדר: כשרוצים שהדברת פרעושים תעשה בצורה נכונה ויעילה, מוכרחים לאתר את מקור הנגע וכיצד הוא הגיע. ללקוח היה כלב הישן באותו החדר שהיה נגוע בפרעושים. תחילה הכלב נשלח לטיפול בפרעושים אצל וטרינר. את השמיכה והכרית שהיו במקום מרבצו של הכלב, הכנסנו למכונת כביסה ברתיחה מלאה. לאחר הכנות החדר להדברת פרעושים, הדברנו את החדר בתכשיר הדברה המיועד לפרעושים ומתאים לשימוש בתוך הבית. הוספנו גם חומר המזרז גדילת חרקים כדי לפגוע גם בזחלים ולא רק בפרעושים הבוגרים. המחיר עבור השרות היה כ-300 שקלים ותעודת אחריות נתנה בכתב.

האם צריך לצאת מהבית לאחר ההדברה?

הדברה לרוב כרוכה ברעלים העלולים להזיק לבני אדם, בעלי חיים, צמחים ויתר הסביבה. פעולות הדברה בהן אנו משתמשים במלכודות ושיטות שונות ללא רעלים, כמובן שאין צורך לצאת מחוץ לבית לא בזמן ההדברה ולא לאחריה.

 בהדברות הכוללות ריסוס, החומר נידף באוויר ויכול להזיק בשעת ההדברה וגם לאחר מכן. משך זמן השהות מחוץ לבית משתנה בהתאם למזיק, לשיטת הפעולה ולבני הבית.

מה המחיר של הדברה בחדרה?

מחירי ההדברות אינן קבועות ותלויים בגורמים שונים כגון: סוג המזיק, רמת הנגיעות, גודל השטח אותו אנו נדרשים לרסס, בשעות הלילה המחירים בהתאם לקריאת חירום ועוד. המחירים אצלנו מתחילים ב-180 ₪ ותמיד אנו דואגים שהם יישארו סבירים ביחס לשוק. אנו מספקים תמיד תעודת אחריות מלאה בכתב עבור כל הדברה בחדרה שאנו מבצעים.

ביצוע הדברה מחירים
הדברת ג'וקים ב-2 ביובים ב-180 ₪
ריסוס נגד יתושים בגינה החל מ-280 ₪
הדברת נמלים החל מ-280 ₪
הדברת קן צרעות החל מ-350 ₪
הדברה לפרעושים החל מ-350 ₪
טיפול בחולדות ועכברים החל מ-350 ₪
הדברה נגד פשפש המיטה החל מ-600 ₪ לחדר אחד

ליעוץ הכוונה והצעת מחיר התקשרו אלינו עוד היום.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בחדרה

המחיר נקבע לפי סוג המזיק, רמת הנגיעות של המזיק במקום ולגודל השטח המטופל. אצלנו המחיר מתחיל ב180 ₪ עבור הדברת שני בורות ביוב נגד ג'וקים ומתפס למעלה בהתאם למורכבות העבודה.

כן, קיימת הדברה ללא ריח. אנחנו מרבים להשתמש בחומרים ללא ריח כשמדובר בריסוס בתוך הבית. מחוץ לבית לרוב נשתמש בחומרים שכן משאירים ריח, אך כמובן שתמיד אנו פועלים לפי צרכי הלקוח.

ריסוס נגד יתושים בגינה מחזיק בין חודש לשלושה חודשים. אנחנו ממליצים ללקוחותינו לבצע הדברה ליתושים פעמיים בשנה. בתחילת הקיץ ובסופו. קח הגינה נשארת נקייה מיתושים בכל העונה.

לאחר ריסוס בחומרים כימיים יש לצאת מהשטח המרוסס למשך זמן מספיק שחומר ההדברה והשטח המרוסס יתייבש. זמני היציאה אצלנו נעים בין שעה אחת ל-24 שעות. תלוי בסוג המזיק ובהתאם למצב בריאותם של יושבי המקום.

Call Now Button