055-9705-269

הדברה בקלנסווה

שלום וברכה, אתם נמצאים בחברת הדברות הארץ, אנחנו מעניקים שירותי הדברה בקלנסווה כבר למעלה מ-12 שנה, מומחים בכל הקשור לתחום ההדברה. פועלים בשיטות מתקדמות תוך שילוב הומני וביולוגי למיגור המזיקים. אנחנו מחזיקים ברישיון הדברה מוסמך ובידינו כל ההיתרים הדרושים כחוק. אם אתם מוטרדים ממזיקים ומחפשים פתרון מהיר וסופי, התקשרו אלינו ואנו מבטיחים למגר את כל המזיקים! עובדים כל השבוע ומגיעים בכל שעה.

הדברה בקלנסווה

כשמזמינים מדביר בקלנסווה מומלץ לפעול כך.

  • לבדוק את רישיון ההדברה ולוודא במאגר המדבירים שאכן שמו מופיע.
  • לבקש מהמדביר להשתמש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה.
  • לדרוש עוד לפני תחילת ההדברה מהמדביר תעודת אחריות על תוצר עבודתו.
  • לאשר את ביצוע ההדברה רק לאחר שהמדביר סיפק יומן ביצוע מלא החתום על ידו.

שירותי הדברה בקלנסווה שהתבצעו על ידי חברת הדברות הארץ.

הדברת תיקנים במסעדה: בחנויות הפעילות במהלך היום ומקבלות לקוחות במקום, נבצע את ההדברה בשעות הערב לאחר סיום יום העבודה במסעדה, כשהלקוחות אינם והמקום ריק מאדם עד לבוקר למחרת. ריססנו את הביובים שבתוך העסק ואת אלה הקשורים אליו ונמצאים מבחוץ. בנוסף הדברנו היטב את המטבח הדלפק ויתר המסעדה. כמובן שנתנו תעודת אחריות על טיב עבודתנו. התשלום היה כ-330 שקלים.

הדברת יתושים בגינה בשטח של 300 מטר: כשמבצעים הדברת יתושים, נדרש מהלקוח שלא להשקות את הגינה כיום לפני שאנחנו מגיעים, כי ההדברה אינה יכולה להצליח כשהגינה רטובה. גם כיומיים לאחר שנסיים ביקשנו שלא להרטיב את הגינה ולא להפעיל את מערכת ההשקיה. ערבבנו מי סוכר עם תכשיר הדברה מיוחד ליתושים. הדברנו את כל העשבייה בגינה בצורה המבטיחה כי עד יום המחר הם ייעלמו. התשלום היה 400 שקלים והבטחה מלאה שהיתושים יושמדו.

הדברת נמלים במטבח בחצר: תחילה איתרנו את שבילי הנמלים ומצאנו לאן הם מנתבים. גילנו חמישה הקינים שהיו סמוכים למטבח. פיזרנו פיתיונות רעלים על הקינים, בצמוד אליהם ובאזורי הנגיעות. הנמלים ידאגו כבר לקחת את גרגרי הרעלים ולחלקם לכול הממלכה כולל את המלכה. לאחר שווידאנו כי ההדברה הושלמה בהצלחה, נתנו תעודת אחריות ודרשנו כ250 שקלים.

Call Now Button