055-9705-269

הדברה בירושלים

ירושלים מתפתחת ויופייה נראה למרחוק אך כשמסתכלים מקרוב בשל חפירות ושינויי תווי השטח, כל שוכני ירושלים התחתית מוצאים את דרכם החוצה אל פני הקרקע, בכדי להזין את גופם וחיפוש אחר אזור מחייה בטיחותי יותר עבור צרכיהם. כתוצאה מכך מהווים נזק תברואתי, בריאותי ואף כלכלי לתושבי העיר. בשנתיים האחרונות, הצורך בשירותי הדברה בירושלים כנגד מכרסמים נעשית בתדירות גבוהה, בעקבות הרכבת התחתית ובניה מרובה בעיר, נוצרה מכה של חולדות ועכברים. משהו שהעיר לא סבלה הרבה שנים. בגלל המחלות שהחולדות מעבירות לקחנו על עצמנו פרויקט וגייסנו עוד מדבירים מאזור ירושלים והסביבה ומנסים באמת להגיע לכולם מהר ובזמן. אם יש תינוק בבית או חסר ישע מתחייבים תוך 40 דקות להגיע לא משנה באיזו שעה ביום. עושים טיפול נקודתי ובעת הצורך טיפול יסודי ומקיף עם תיבות האכלה, איבוק המחילות ושימוש בקצף ורעלים מושהים. כרגע הסניף הכי גדול שלנו נמצא בירושלים.

הדברה בירושלים

מדביר בירושלים מזמינים רק אצלנו!

  • מדבירים בעלי רישיון הדברה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה!
  • משתמשים בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה בלבד!
  • אצלנו המחירים נוחים החל מ-230 שקלים!
  • מעניקים תעודת אחריות מלאה בכתב עבור כל הדברה!

הדברת פשפש המיטה בירושלים: הכי יסודי שיש!

  • הדברת פשפש המיטה בדירת שני חדרים: ראשית פעלנו על ידי מכשיר קיטור. העלנו אדים בכל מקום אפשרי בבית בדגש על רהיטים, משקופים, דלתות, מטות ושקעי החשמל. פעולה זו הכרחית ולא ניתן להשלים את המשימה בהצלחה בלעדיה. כשמבצעים הדברה באמצעות קיטור, מחסלים כ-80% מאוכלוסיית הפשפשים והכי חשוב שמחסלים את הדרגות הצעירות. ריסוס חומר מתמקד בדרגות הבוגרות בלבד. שנית עברנו לשלב ביצוע ההדברה. השתמשנו בתכשיר הדברה בשם "טמפריד". מהלנו כמות מדויקת של החומר עם מים, לפי הוראות יצרן שעברו בדיקה ואישור אצל המשרד להגנת הסביבה. ריססנו את כל הבית בדגש על הרהיטים והמקומות בהן מצוי שתהיה רמת נגיעות גבוה כמו המיטה למשל. בסיום ההדברה נתנה ללקוח תעודת אחריות בכתב ומתן הסברים כיצד ניתן למנוע מזיקים אלה בעתיד. התשלום עבור הדברה זו היה כ-1400 שקלים.

לוכד עכברים בירושלים בזמינות של 24/7

  • לכידת עכבר בעסק: בשעה ארבע לפנות בוקר קיבלנו קריאה של עכבר שנכנס לקיוסק בעיר. כשהגענו (לאחר 25 דקות) הלקוח הפנה אותנו אל מחסן החנות אליו הסתנן. הוצאנו את התכולה לאט ובזהירות. לאחר זמן קצר העכבר לא הרגיש בנוח ויצאה והמחבוא. באותו הרגע, עניין של הרגל וזריזות שבאה מניסיון מרובה שנים, תפסנו את העכבר בכפפות, שמנו אותו בתוך כלי ולקחנו אתנו. עבור שירות זה הלקוח שילם כ-400 שקלים.
Call Now Button