055-9705-269

הדברה ברהט

בעיר רהט גרים למעלה מ-70 אלף תושבים, רהט אזור חם המושך אליו מזיקים רבים הפעילים בעונות שונות ובזמנים שונים, כאלה שביום וכאלה שבלילה. הדברות הארץ הוקמה בשנת 2009 ומציעה לכם שירותי הדברה בכול ימות השנה, עשרים וארבע שעות ביממה. מוסמכים לבצע הדברה נגד כל המזיקים. מחזיקים גם בהיתרי לכידת נחשים ומומחים בהרחקת יונים. השירות ניתן ברמה הגבוה ביותר שקיימת בתחום, אנחנו עובדים עם ציוד חדיש ומתקדם ומקפידים על נהלי הבטיחות. טלפנו אלינו ונדאג לסלק ולהשמיד את כל המזיקים, הדברות הארץ מומחים לכל סוגי המזיקים ונותנים שירותי הדברה ברהט כבר למעלה מ-12 שנים.

הדברה ברהט

מחפשים מדביר מומלץ ברהט? נסו אותנו ולא תצטערו!

  • פתוחים 24/7, במקרה בהול מגיעים במהרה, תוך חצי שעה.
  • אנחנו בעלי רישיון הדברה מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה.
  • משתמשים בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה וכשניתן נעזרים בשיטות הומניות.
  • לאחר ביצוע ההדברה, תקבלו תעודת אחריות מלאה בכתב.

נתקלתם בנחש? צלמו ושילחו אלינו. אנחנו נגיד לכם איזה סוג, האם הוא ארסי או לא. בכול מקרא אל תהרגו אותו. הנחשים מועילים מאוד לטבע הישראלי. הנחש מוכר כחיה מוגנת בארצנו. התקשרו אלינו ונגיע במהרה. יש לנו את הציוד הדרוש כדי לעשות לכידת נחשים בבטחה. נחשים ארסיים מסוכנים מאוד לאדם ולבעלי חיים. הוקשת על ידי נחש, קודם הרגע, הלחץ מגביר את השפעת הארס. פנה מיד לבית חולים לקבלת עזרה ראשונה. יעזור מאוד אם תדע את סוג הנחש שהכיש אותך, אפילו תמונה תעזור, צריך לדעת כי הנסיוב תואם לסוג הנחש.

הדברה ברהט שביצענו לדוגמא.

הדברת פשפש המיטה בדירת שתי חדרים: לצורך הדברת פשפש המיטה יש לבצע קיטור בכל הרהיטים, המזרונים, ספות ועוד. להכניס את כל הבגדים למכונת הכביסה ורק אז להתחיל הדברה ברעלים. לקחנו תכשיר המצוין לפשפש מיטה והדברנו את שני החדרים בכול מקום אפשרי. פשפשי מיטה חודרים עמוק ונמצאים בכול מקום. הדברת פשפש מיטה חייבת להיעשות בצורה קפדנית ויסודית.  לאחר שסיימנו את פעולת ההדברה הלקוח קיבל תעודת אחריות בכתב והוראות החזרה שלאחר הריסוס היו כשעתיים המתנה מחוץ לבית. הלקוח שילם עבור שירות זה כ-1100 שקלים.

Call Now Button